CAT S75 apžvalga

Prekės ženklas CAT asocijuojamas su tvirtumu, atsparumu ir patikimumu. Šios savybės svarbios ne tik dirbantiems įrenginiams nepalankiose sąlygose, pavyzdžiui, statybvietėse, bet ir ekstremalaus sporto mėgėjams. Kodėl turėtumėte rinktis išmanųjį telefoną CAT S75, vaizdo apžvalgoje išsamiai pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • CAT S75 turi išskirtinių bruožų, kurie itin patiks ekstremalaus sporto gerbėjams.
  • Šio telefono dizainas ir parametrai nenusileidžia tiems, kuriuos turi kitų gamintojų vidutinės klasės įrenginiai.
  • Išmanusis palaiko 5G ryšį, tad jis leidžia mėgautis itin sparčiu internetu.
  • CAT S75 nugarėlėje turi 3 objektyvus: pagrindinį, itin plataus kampo ir makroobjektyvą, kuriuo galima fotografuoti iš itin arti.
 

„CAT S75 – nepamainomas nuotykių kompanjonas, kuriam nebaisūs jokie iššūkiai. Taip teigiu, nes jam skirtas „Mil-STD-810H“ atsparumo standartas. Jis patvirtina, kad šis telefonas atlaikys, pavyzdžiui, temperatūrų svyravimus, vibraciją ar purvą. Beje, po žygio su vandeniu ir muilu galėsite nusiplauti ne tik savo rankas, bet ir išmanųjį. Jo atsparumą vandeniui taip pat galėsite išbandyti įsijungę specialų kameros režimą ir fotografuodami, pavyzdžiui, ežere plaukiojančias žuvis! Šis įrenginys išskirtinis dar ir dėl to, nes leidžia siųsti ir gauti žinutes palydoviniu ryšiu. Tai ypač aktualu ekstremalaus sporto fanams“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti CAT S75 vaizdo apžvalgą.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.