CAT S61 apžvalga

Net ir pigiausi „CAT“ išmanieji išsiskiria atsparumu vandeniui, dulkėms ir net kritimams. O „CAT S61“ yra šio gamintojo flagmanas, galintis pasiūlyti dar daugiau. Pavyzdžiui, jis turi termovizorių, kuris leidžia matyti daugiau, negu gali žmogaus akis. „Bitės Profų“ parengtoje vaizdo apžvalgoje galėsite ne tik pamatyti, kaip veikia termovizorius, bet ir sužinoti išsamiai apie visus šio išmaniojo privalumus.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „CAT S61“ telefonas – itin atsparus smūgiams, temperatūrų svyravimams ir vandeniui net iki 3 m gylio
  • Telefonas pasižymi išskirtinėmis funkcijomis, tokiomis kaip atstumo ar oro kokybės matavimas, o įrenginio baterija – ypač gerai laikanti
  • „CAT S61“ išmanusis savyje talpina gerą, 16 Mpix kamerą ir termovizorių

„CAT S61“ – toli gražu nėra įprastas išmanusis, kuris leistų tik paskaityti socialinius tinklus ar pasitikrinti elektroninį paštą. Šis išmanusis turi ne vieną unikalią funkciją, kuri paverčia jį itin naudingu pagalbininku. Įdiegtos apsaugos nuo aplinkos poveikių užtikrina, kad dėl telefono saugumo nereikės sukti galvos net ir netikėtose situacijose“, – telefono privalumus vardija „Bitės Profas“ Karolis.

Drėgmė, dulkės, temperatūros svyravimai ir atsitiktiniai smūgiai gali sutrikdyti išmaniojo telefono veikimą, todėl dirbant ar pramogaujant tokiomis sąlygomis svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio atsparumą. Jei vis dar sunku išsirinkti išmanųjį labiausiai atitinkantį jūsų poreikius, „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius ir išrinko penkis patvariausius.

Vienas patvariausių jau seniai legenda tapęs „Nokia 3310“ modelis. Prieš daugiau nei 20 metų pasauliui pristatytas kultinis telefonas ir šiomis dienomis yra gerai žinomas. Kaip šiai bendrovei ir jos įrenginiui pavyko užkariauti vartotojų širdis ir tapti legenda, pasakoja „Bitės Profai“.

Kiekvienais metais vis daugiau Lietuvos senjorų prisijaukina išmaniąsias technologijas. Tarp jų – ir išmanieji telefonai „CAT“ bei kiti modeliai, kurie nuolat pritaikomi jų gyvenimams lengvinti. „Bitės Profai“ pasakoja, į ką senjorams reikėtų atkreipti dėmesį renkantis išmanųjį telefoną.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: