Kaip atsijungti nuo „Facebook“ paskyros ir pašalinti ją iš telefono?

„Facebook“ paskyrą iš telefono gali prireikti pašalinti dėl labai skirtigų priežasčių. Pavyzdžiui, jei prie savo „Facebook“ paskyros teko jungtis naudojant kito žmogaus telefoną. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“.
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Norėdami ištrinti „Facebook“ paskyrą iš telefono, pirmiausia atidarykite „Facebook“ programėlę
  • Kitas žingsnis – užeiti į „Facebook“ paskyros nustatymus
  • Paskutinis žingsnis – spustelėti parinktį „Pašalinti paskyrą“

Detalesnius žingsnius, kaip atsijungti nuo „Facebook“ paskyros ir pašalinti ją iš telefono, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Norint atsijungti nuo „Facebook“ paskyros, priešingai nei visam laikui ištrinti paskyrą, neteks giliai naršyti programėlių nustatymuose. Sekdami instrukcijos žingsnius tai padarysite lengvai ir vos per kelias minutes“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atsijungti nuo „Facebook“ paskyros „Samsung“ ir kituose „Android“ operacinės sistemos telefonuose?

Atidarykite savo „Facebook“ paskyrą naudodami programėlę. Spustelėkite viršuje, dešinėje ekrano pusėje, esančius tris brūkšnelius ir atidarykite nustatymus. Meniu apačioje pamatysite parinktį „Atsijungti“, spustelėkite ją.

atsijungti_nuo_fb1

Jeigu viską atlikote tinkamai, turėtumėte matyti štai tokį ekrano vaizdą:

atsijungti_nuo_fb2

„Norėdami ištrinti „Facebook“ paskyrą iš įrenginio, spustelėkite dešinėje ekrano pusėje esančius tris taškiukus ir pasirinkite „Pašalinti paskyrą iš įrenginio“. Kitas variantas – atverkite telefono nustatymus, pasirinkite „Paskyros ir atsarginis kopijavimas“, po to – „Paskyros“. Suraskite „Facebook“ paskyrą, spustelėkite ir pasirinkite „Pašalinti paskyrą“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

atsijungti_nuo_fb3

atsijungti_nuo_fb4

Kaip atsijungti nuo „Facebook“ paskyros „iPhone“ telefonuose?

Pirmiausia atverkite savo „Facebook“ paskyrą naudodami programėlę. Spustelėkite apačioje, dešinėje ekrano pusėje, esančius tris brūkšnelius ir atverkite nustatymus. Meniu apačioje pamatysite parinktį „Atsijungti“ (angl. log out), spustelėkite ją.

atsijungti_nuo_fb5

„Jeigu norite panaikinti paskyrą ir iš telefono, pasirinkite „Neišsaugoti ir atsijungti“ (angl. Don't save and log out“. Kitame žingsnyje spustelėkite ant nustatymų ikonos ekrano apačioje ir tuomet – „Pašalinti paskyrą“ (angl. Remove account)“, – sako A. Archangelskis.

atsijungti_nuo_fb6

Jeigu viską atlikote tinkamai, ekrane turėtumėte matyti štai tokį vaizdą:

atsijungti_nuo_fb6

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.