Kokius nustatymus pakeisti, kad „Arlo“ vaizdo kamerų baterijos laikytų ilgiau?

„Arlo“ vaizdo kameros – išmaniosios. Tai reiškia, kad jų nustatymus galima keisti pagal savo poreikius. Juk ne visada reikia, kad vaizdo įrašų raiška būtų pati didžiausia. Be to, galbūt jums nereikia, kad vaizdo kameros filmuotų, kol esate namuose. Pasirinkti šias, baterijų resursus taupančias, funkcijas galite lengviau, vadovaudamiesi išsamiomis instrukcijomis, kurias parengė „Bitės Profas“ Andrius.
 

„Iš anksto noriu įspėti „Arlo Go 2“ vaizdo kamerų savininkus. Šiuo metu jos nepalaiko automatizacijų. Tai reiškia, kad šių įrenginių negalėsite nustatyti taip, kad jie, pavyzdžiui, nefilmuotų, kai esate namuose. Be to, norėdami išjungti kameros filmavimo ir judesio aptikimo funkcijas, tai turėsite padaryti rankiniu būdu“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip nustatyti „Arlo“ vaizdo kameras, kad jos nefilmuotų ir nefiksuotų judesių, kai esu namuose?

Jeigu norite, kad „Arlo“ vaizdo kameros nefilmuotų ir nefiksuotų judesių tuo metu, kai laiką leidžiate namuose, jums reikia sukurti automatizacijas. Pirmiausia telefone eikite į „Arlo Secure“ programėlę. Jeigu ją naudojate pirmą kartą, visą reikiamą informaciją, pavyzdžiui, kaip susiskurti paskyrą, rasite čia. Atidarę programėlę ekrano apatiniame dešinės pusės kampe spauskite „Programos“. Po to pasirinkite pliuso ženklą, kuris yra ekrano dešinės pusės viršuje, o tada – „Pridėti atvykimą ir (arba) išvykimą“.

Pridedant buvimo vietą gali atsirasti pranešimas dėl jos informacijos naudojimo. Tam, kad programėlėje veiktų vietos aptikimo funkcija, susipažinkite su minėtu pranešimu ir suteikite reikiamus leidimus – kelis kartus spustelėkite „Tęsti“ ir pasirinkite „Leisti visą laiką“. Dabar programėlė galės nustatyti, kada esate namuose, ir automatiškai išjungti vaizdo kamerų judesio aptikimo jutiklius.

„Tada pirmoje eilutėje įrašykite automatizacijos pavadinimą. Šiuo atveju mano tikslas – nustatyti vaizdo kameras taip, kad jos nefilmuotų, kai esu namuose. Dėl to automatizacijos pavadinimas yra „Nefilmuoti esant namuose“. Po to spauskite „Redaguoti geografinę zoną“, žemėlapyje pasirinkite savo gyvenamąją vietą ir spustelėkite mygtuką „Išsaugoti“. Dabar jūsų telefonas galės užfiksuoti, kada esate namuose, ir įjungti specialų režimą, dėl kurio kameros automatiškai nefilmuos ir nefiksuos judesių. Kitas žingsnis – pasirinkite „Pridėti veiksmą“, – sako „Bitės Profas“.

Tada spauskite „Keisti režimą“, uždėkite varnelę prie „Budėjimo veiksena“ ir pasirinkite „Išsaugoti“.

Dabar jūsų ekrano vaizdas turėtų būti panašus į tą, kuris pateikiamas pavyzdyje. Jeigu matote, kad bet kam (šiuo atveju – jūsų išmaniajam) atvykus bus įjungtas režimas „Stand By“, spustelėkite mygtuką „Išsaugoti“.

Po to jums reikia sukurti atvirkštinę automatizaciją, kuri įjungs kamerų filmavimo ir judesio aptikimo funkcijas, kai išeisite iš namų. Dėl to dar kartą pasirinkite „Programos“, pliuso ženklą ir „Pridėti atvykimą ir (arba) išvykimą“.

Tada dar kartą įveskite naujos automatizacijos pavadinimą. Šiame pavyzdyje jis – „Filmuoti išvykus iš namų“. Po to pasirinkite tą pačią buvimo vietą ir „Bet kas atvyksta“.

Dabar uždėkite varnelę ties „Visi išeina“, nes tik tokiu atveju programėlė užfiksuos, kada jūsų telefonas nebebus nustatytoje vietoje, ir spauskite „Išsaugoti“.

Po to pasirinkite „Pridėti veiksmą“, „Keisti režimą“, uždėkite varnelę prie „Signalizacija išvykus“ ir spustelėkite „Išsaugoti“.

Tada jūsų telefono ekrano vaizdas turėtų būti panašus į pateiktą pavyzdyje. Jeigu matote sąlygą, kad visiems išėjus įsijungs režimas „Arm away“, spauskite „Išsaugoti“.

„Jeigu ekrane matote 2 automatizacijas, kurias ką tik sukūrėte, sveikinu. Pirma iš jų išjungs kamerų filmavimo ir judesio aptikimo funkcijas, kai įžengsite į namus. Kita automatizacija šias funkcijas įjungs, kai iš namų išvyksite“, – sako A. Archangelskis.

Kaip nustatyti „Arlo“ vaizdo kameras, kad jos filmuotų tik, pavyzdžiui, pirmadieniais?

Jeigu jūs norite, kad „Arlo“ vaizdo kameros filmuotų tik tam tikru laiku, reikės pridėti automatizacijas. Dėl to išmaniajame atidarykite „Arlo Secure“ programėlę. Tie, kurie jos dar neturi, naudingos informacijos gali rasti čia. Kai išvysite programėlės pagrindinį langą, dešinės pusės apačioje pasirinkite „Programos“. Tada tos pačios pusės viršuje spustelėkite pliuso ženklą ir „Pridėti grafiką“.

„Šiuo atveju mano tikslas – nustatyti kameras taip, kad jos filmuotų ir fiksuotų judesius kiekvieną pirmadienį nuo 10 val. iki kitos dienos 10 val. Pirmoje eilutėje įvedžiau „Filmuoti tik pirmadienį“ automatizacijos pavadinimą. Kai jūs atliksite šį veiksmą, spauskite „Saulėtekis“ ir pasirinkite „P“ („Pirmadienis“). Po to spustelėkite kiek žemiau pateiktą laiką ir jį nustatykite taip, kaip norite. Pavyzdyje aš pasirinkau 10 val. Galiausiai spauskite „Išsaugoti“, – sako „Bitės Profas“.

Dabar spustelėkite „Pridėti veiksmą“, „Keisti režimą“, uždėkite varnelę ties „Signalizacija išvykus“ ir pasirinkite „Išsaugoti“.

Tada jūsų ekrano vaizdas turėtų atrodyti panašiai kaip pavyzdyje. Tuo atveju, jei matote, kad kiekvieną pirmadienį (angl. Monday) 10 val. įsijungs režimas „Arm away“, spauskite „Išsaugoti“.

Po to turėsite sukurti atvirkštinę automatizaciją. Ji reikalinga tam, kad sustabdytų kamerų filmavimo ir judesio aptikimo funkcijas kitomis dienomis. Dėl to programėlėje dar kartą pasirinkite „Programos“, pliuso ženklą ir „Pridėti grafiką“.

Pirmoje eilutėje įrašykite naujos automatizacijos pavadinimą. Pavyzdyje jis – „Nefilmuoti kitomis dienomis“. Dabar pasirinkite „Saulėtekis“, o kitame lange – visas savaitės dienas, išskyrus pirmadienį. Po to spauskite „Išsaugoti“.

Tada spustelėkite „Pridėti veiksmą“, „Keisti režimą“, uždėkite varnelę prie „Budėjimo veiksena“ ir pasirinkite „Išsaugoti“.

Šiuo metu jūsų ekrano vaizdas turėtų atrodyti panašus į tą, kuris pateikiamas pavyzdyje. Jei matote kelias savaitės dienas, o po jomis – režimą „Stand By“, spauskite „Išsaugoti“.

„Jeigu dabar ekrane matote 2 automatizacijas, kurias ką tik sukūrėte, sveikinu. Pirma iš jų pasirūpins, kad kamerų filmavimo ir judesio aptikimo funkcijos būtų išjungtos beveik visada, išskyrus pirmadieniais. Kita automatizacija šias funkcijas įjungs kiekvieną pirmadienį 10 val.“, – sako A. Archangelskis.

Kaip dar galima taupyti „Arlo“ vaizdo kamerų baterijų resursus?

Jeigu jūsų „Arlo“ vaizdo kamera filmuoja vietą, kurioje objektai ar žmonės visada yra arti, tada įrenginio filmavimo raišką galite sumažinti. Tai naudinga siekiant taupyti kameros baterijos resursus. Jei to norite, pirmiausia telefone atidarykite „Arlo Secure“ programėlę ir ekrano dešinės pusės apačioje spauskite „Įrenginiai“. Tada pasirinkite pilką apskritimą su 0, kurį rasite kameros vaizdo vėlgi dešinės pusės viršutiniame kampe.

Dabar spustelėkite dantračio simbolį, esantį tos pačios ekrano pusės viršutiniame kampe.

„Tada spauskite „Energijos valdymas“ ir išvysite 3 režimus. Jų pavadinimai atskleidžia, kokį galite pasirinkti baterijos resursų naudojimo ir vaizdo kokybės santykį. Spustelėkite norimą režimą ir „Patvirtinti“. Sveikinu jus nustačius tinkamiausią kameros energijos valdymo režimą“, – sako „Bitės Profas“.

Kaip išjungti „Arlo“ vaizdo kameros judesio aptikimo funkciją?

Pirmiausia naudinga žinoti, kad rankiniu būdu išjungus „Arlo“ vaizdo kameros filmavimo ir judesio aptikimo funkcijas, jas įjungti galėsite tik tokiu pačiu būdu. Taigi norėdami rasti šiuos nustatymus, eikite į „Arlo Secure“ programėlę ir ekrano dešinės pusės apačioje spauskite „Programos“. Tada spustelėkite „Signalizacija išvykus“ režimą, kuris įprastai jau būna įjungtas.

Dabar pasirinkite tą kamerą, kurios nustatymus norite keisti. Šiuo atveju A. Archangelskis spaudžia „Arlo Ultra 2“.

„Po to galite įjungti ar išjungti pasirinktos kameros judesio ir garso aptikimo funkcijas. Tam tereikia spustelėti šalia jų esantį rutuliuką. Jeigu jis yra pilkas, vadinasi, funkcija išjungta, o jeigu mėlynas – įjungta. Be to, turite galimybę įrenginį nustatyti taip, kad jis, pavyzdžiui, užfiksavęs judesį, ne filmuotų, o apie tai įspėtų pranešimu. Norėdami šią funkciją išjungti spauskite „Siųsti pranešimą“. Sveikinu jus sėkmingai radus kelią, kaip pasirinkti aktualias kameros funkcijas“, – sako „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: