Kaip atkurti „Arlo“ vaizdo kamerų ir jų bazinės stotelės gamyklinius parametrus?

Kaimynas ar draugas jums padovanojo savo „Arlo“ vaizdo kamerą, tačiau ja norite naudotis tarsi nauja? „Bitės Profas“ Andrius parengė išsamią instrukciją, kuri padės atkurti „Arlo“ vaizdo kamerų ir jų bazinės stotelės gamyklinius parametrus.
 

„Naudinga žinoti, kad pirmą kartą įjungus bazinę stotelę, ji gali automatiškai pradėti savo programinės įrangos atnaujinimo procesą. Būtent tuo metu dingus elektrai ar netyčia ištraukus maitinimo laidą iš el. lizdo, stotelė gali pakibti ir nebeprisijungti prie paskyros. Taigi ir tokiu atveju jums padės įrenginio gamyklinių parametrų atkūrimas“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atkurti „Arlo“ vaizdo kamerų bazinės stotelės gamyklinius parametrus?

Tam, kad atkurtumėte „Arlo“ vaizdo kamerų bazinės stotelės gamyklinius parametrus, pirmiausia ją įjunkite ir taip palikite keletą minučių.

„Tada pasiimkite ploną ir tvirtą įrankį, pavyzdžiui, specialų SIM kortelių smeigtuką. Juo įspauskite stotelės galinėje dalyje esatį mygtuką „Reset“. Jį taip laikykite tol, kol įrenginio priekinėje dalyje esančios 3 lemputės sumirksės oranžine spalva“, – sako „Bitės Profas“.

Jis primena, kad atkūrus bazinės stotelės gamyklinius parametrus, ją reikia iš naujo prijungti prie „Arlo Secure“ programėlės. Be to, prie šios stotelės reikia iš naujo prijungti kameras.

Kaip atkurti „Arlo Go 2“ vaizdo kameros gamyklinius parametrus?

Norėdami atkurti „Arlo Go 2“ vaizdo kameros gamyklinius parametrus, ja nuskaitykite žemiau pateiktą QR kodą. Tai padarysite įrenginyje paspaudę „Sync“ mygtuką ir objektyvą nukreipę į QR kodą 10–15 centimetrų atstumu.

Nuskaitę kodą, palaukite bent 2 minutes. Tada pabandykite atlikti veiksmus, kurie reikalingi, norint pradėti naudotis šia vaizdo kamera.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: