Išmanieji sekikliai „Apple AirTag“ ir „Samsung Galaxy SmartTag“: kurį pasirinkti?

Išmaniųjų gamintojai varžosi, kurio sukurtą daiktų sekiklį vartotojai pamils labiau: „Apple AirTag“ ar „Samsung Galaxy SmartTag“. Abu įrenginiai puikiai atlieka svarbiausią funkciją – seka ir padeda rasti įvairius daiktus. Tačiau pasižymi skirtingomis sekimo funkcijomis, galimybėmis, dizainu ir kaina. Apie šių įrenginių skirtumus pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Abiejų daiktų sekiklių veikimas identiškas: juos prisegate prie daikto, kurio buvimo vietą norite sekti, o daikto lokaciją matysite savo išmaniojo ekrane
  • „AirTag“ svarbus privalumas – „Ultra Wideband“ technologija, kuri padeda lengviau rasti netoliese esantį daiktą, o praktiškas „Samsung Galaxy SmartTag“ privalumas – tris skirtingas funkcijas atlikti galintis mygtukas
  • Norėdami patogiai „Apple AirTag“ prisegti prie daiktų, reikės papildomai įsigyti dėklą su pakabuku

„Abu daiktų sekikliai puikiai atlieka svarbiausią funkciją – seka ir padeda rasti įvairius daiktus. Visgi, kadangi abu gamintojai išmaniuosius daiktų sekiklius sukūrė palaikančius tik „Apple“ arba tik „Samsung“ telefonus, turėtumėte rinktis pagal tai, kokį išmanųjį jau naudojate. Abu įrenginiai skirti skirtingiems vartotojams: jei prioritetą teikiate įrenginio stilingumui ir tikslesniam daikto sekimui, jums neabejotinai labiau tiks „AirTag“. Jei norite praktiško įrenginio, prioritetą teikite „SmartTag“, kurio kaina – bene dvigubai mažesnė nei konkurento“ – teigia „Bitės Profė“ Nėja.

Jei naudojate „Samsung“ įrenginius, vertėtų rinktis „Galaxy SmartTag“ sekiklį, o apie jo funkcijas ir galimybes vaizdo apžvalgoje pasakoja „Bitės Profai“. O „AirTag“ veiks su „Apple“ išmaniaisiais. „Apple“ išmaniųjų telefonų šeimą papildę 13 serijos telefonai siūlo dar didesnės raiškos ekranus, atnaujintas kameros galimybes ir kitas naudingas funkcijas. Kuo gali nustebinti išmanieji „Apple“ telefonai, kokios funkcijos užtikrina patogų ir kokybišką naudojimąsi bei kam jie tiks labiausiai, apžvelgia „Bitės Profai“.

Daiktų pametimas gali sukelti tikrai daug streso. Visgi, jei netekote išmaniojo įrenginio, dar neverta pulti į paniką. Kaip surasti prarastą išmanųjį, pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: