„Xiaomi 12“ apžvalga

Nors išmanusis telefonas „Xiaomi 12“ ir brangesnis už savo pirmtakus, tačiau tiek juos, tiek pagrindinius varžovus nugali savo parametrais ir funkcijomis. Telefonas pasižymi vienu geriausiu procesoriumi, patogiai viena ranka valdomu ekranu, kokybiškais garsiakalbiais ir kone žaibišku įkrovimu. Kokios išmaniojo funkcijos, dizaino elementai ir valdymo niuansai verti pagyrų bei kodėl verta atkreipti dėmesį į šį telefoną, pasakoja „Bitės Profas“ Vaidas.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Tai vienas mažiausių „Xiaomi“ flagmanų, todėl išmanųjį lengva laikyti rankoje ar kišenėje, o korpusas – itin tvirtas.
  • Išmaniojo telefono ekrano technologija AMOLED spalvoms suteikia daugiau kontrasto ir sodrumo.
  • Kasdienes užduotis ar žaidimus padės įveikti „Snapdragon 8 Gen 1“ procesorius.
  • Dar vienas šio išmaniojo pliusas – triguba pagrindinė kamera. Ji ne tik gerai fotografuoja, bet ir gali filmuoti 8K raiška.

„Šis telefonas – puikus pasirinkimas tiems, kurių gyvenimo būdas itin dinamiškas. Jis išskirtinis, nes pasižymi visomis svarbiausiomis savybėmis: yra modernus, galingas ir greitai veikia. Nesvarbu, kur būsite ir ką veiksite – su „Xiaomi 12“ pramogų netrūks“, – teigia „Bitės Profas“ Vaidas.

„Xiaomi“ taip pat populiarėja ir kitais savo išmaniaisiais įrenginiais. Pavyzdžiui, „Xiaomi“ robotai-siurbliai – vienas populiariausi pasirinkimų tarp visų robotų-siurblių. Jei šiuo metu kaip tik ieškote naujo jo pagalbininko namams, „Bitės Profai“ apžvelgė visus rinkoje esančius robotus ir atrinko TOP 5, kad išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį būtų lengviau.

Tačiau įdomu, kodėl kinų technologijų žvaigždė gavo būtent „Xiaomi“ pavadinimą? Siekdami padėti jums geriau pažinti technologijų bendroves-lyderes, „Bitės Profai“ pasakoja, kaip atsirado ir ką reiškia jų pavadinimai.

Išmaniųjų įrenginių gamintoja „Xiaomi“ prisidėjo prie elektrinių paspirtukų evoliucijos ir įrodė, kad ši transporto priemonė – ne tik patogi, bet ir patikima. Kuo pasižymi „Xiaomi“ paspirtukai ir dėl ko jie taip vertinami rinkoje, vaizdo įraše pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: