„Xiaomi Mi“ elektriniai paspirtukai: kurį pasirinkti?

Elektriniai paspirtukai rinkoje egzistuoja jau daugiau nei 20 metų, o šiandien tai – viena iš pagrindinių transporto priemonių, skirtų judėti mieste ar trumpiems atstumams įveikti. Išmaniųjų įrenginių gamintoja „Xiaomi“ stipriai prisidėjo prie elektrinių paspirtukų evoliucijos ir įrodė, kad ši transporto priemonė – ne tik patogi, bet ir patikima. Kodėl gamintojo „Xiaomi“ paspirtukai susilaukė didžiulio susidomėjimo ir kurį iš jų pasirinkti saviems poreikiams, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Naujausi „Xiaomi“ elektrinių paspirtukų modeliai pasižymi subtiliai moderniu dizainu, tvirta konstrukcija, gali važiuoti bet kokia kelio danga
  • Su „Xiaomi Mi Essential“ galima įveikti iki 20 km atstumą, o nedidelis paspirtuko svoris leis jį lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą
  • Talpesnė „Xiaomi Mi 1S“ paspirtuko baterija užtikrina didesnį nuvažiuojamą atstumą ir pasiekiamą maksimalų greitį
  • „Xiaomi Mi Pro 2“ galingas variklis pasitarnaus norintiems įveikti didesnius atstumus ir statesnes įkalnes

„Jau patys pirmieji „Xiaomi“ paspirtukų modeliai susilaukė milžiniško pasisekimo dėl savo subtiliai modernaus dizaino, ilgo nuvažiuojamo atstumo, greičio bei konkurencingos kainos. Naujausi modeliai vertinami dėl patikimos ir tvirtos konstrukcijos, leidžiančios juo važiuoti bet kokia kelio danga“, – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Susidomėjimas išmaniųjų įrenginių gamintoja „Xiaomi“ nuolatos auga. Didėjant robotų siurblių populiarumui, atsiranda vis daugiau skirtumų tarp skirtingų gamintojų ir modelių. „Bitės Profai“ apžvelgė visus robotus ir atrinko TOP 5. Šiuo metu „Xiaomi“ bendrovė yra viena iš rinkos lyderių.

O jei visuomet buvo smalsu, kas įkvėpė bendrovę pavadinti „Xiaomi“ arba kodėl kitos technologijų milžinės pasirinko būtent tokius pavadinimus, skaitykite „Bitės Profų“ straipsnį apie tai čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: