Kaip prijungti belaides ausines prie telefono?

Belaidės ausinės – gerokai universalesnis įrenginys nei laidinės. Suporavę jas su telefonu, galėsite ne tik klausytis mėgstamos muzikos, bet ir patogiai peršokti nuo vienos dainos prie kitos ar atsiliepti į skambučius. Kaip prijungti belaides ausines prie telefono, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Prieš prijungiant belaides ausines, telefone būtina aktyvuoti „Bluetooth“ ryšį
  • Kai laisvų rankų įranga yra tik viena ausinė, kartais ją galima naudoti tik skambučiams, bet ne muzikai
  • Vieną kartą suporavus ausines su telefonu, kitą kartą jos susiporuos automatiškai

„Šiandien belaidės ausinės yra prietaisas, kurį turi daugelis aktyviau gyvenančių ar geros muzikos gerbėjų. Kadangi jos veikia „Bluetooth“ ryšiu, čia nerasite jokių nepatogių laidų, o tai ypač patogu klausantis muzikos bėgimo trasoje ar sporto salėje“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip prijungti belaides ausines prie „Samsung“ telefono?

Pirmiausia turėsite aktyvuoti „Bluetooth“ ryšį savo išmaniajame telefone. Tą padarysite pirštu braukę iš viršaus žemyn per ekraną ir greitajame meniu spustelėję „Bluetooth“ ikonėlę. Iškart po to ekrane iššoks langas ir bus pradėta netoliese esančių įrenginių paieška.

„Norėdami su telefonu suporuoti naują „Bluetooth“ įrenginį, šiuo atveju – belaides ausines, atverkite telefono nustatymus ir spustelėkite „Ryšiai“ (kai kuriuose telefonuose galima rasti ir atskirą eilutę, pavadinimu „Bluetooth“). Tuomet pasirinkite „Bluetooth“ ir jei ryšys neaktyvuotas, aktyvuokite“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Atsivėrusiame lange galėsite stebėti, kaip telefonas ieško „Bluetooth“ įrenginių. Tam, kad telefonas galėtų aptiktų jūsų ausines, turėsite jas įjungti ir jose aktyvuoti poravimo režimą. Jei ausinės naujos ir jomis naudojatės pirmą kartą, režimas turėtų įsijungti automatiškai. Jei jas jau naudojote ir prieš tai – poravimo režimą turėsite įjungti rankiniu būdu. Šis režimas reikalingas tam, kad ausinių pavadinimas būtų rodomas telefono aptiktų „Bluetooth“ įrenginių sąraše.

„Poravimo režimas skirtingų gamintojų ausinėse aktyvuojamas skirtingai. Dažniausiai, kai ausinės išjungtos, užteks paspausti ir palaikyti įjungimo mygtuką apie 5 sekundes, kol įjungimo lemputė pradės tankiai mirksėti. Kitų gamintojų ausinėse poravimo režimui įjungti yra skirtas specialus „Bluetooth“ mygtukas“, – pasakoja „Bitės Profas“.

„Bluetooth“ įrenginių sąraše telefone suraskite savo belaidžių ausinių pavadinimą. Ekrane iššokus lentelei su užrašu „Ar susieti?“, spustelėkite „Gerai“. Štai ir viskas – ausinės prijungtos. Jų pavadinimas bus matomas su telefonu susietų „Bluetooth“ įrenginių sąraše. Išjungus ausines, jos nuo telefono bus atjungtos, o įjungus – prijungtos automatiškai. Todėl norint jomis naudotis, aukščiau pateiktos ausinių prijungimo procedūros kartoti nebereikės.

„Ties ausinių pavadinimu telefone spustelėję nustatymų ikonėlę, rasite papildomų funkcijų. Čia galėsite pakeisti ausinių pavadinimą, atsieti jas nuo telefono, jei ausines buvote tik pasiskolinę ir daugiau nebenorėsite jomis naudotis. Taip pat galėsite pasirinkti, ar ausinėmis norėsite tik atsiliepti į skambučius, tik klausytis muzikos ar ir atsiliepti į skambučius ir klausytis muzikos. Jei naudojatės laisvų rankų įranga, kurią sudaro viena ausinė, gali būti, kad ji palaiko tik skambučių funkciją ir naudojantis ja, klausytis muzikos negalėsite“, – teigia M. Vrubliauskas.

Kaip prijungti belaides ausines prie „iPhone“ telefono?

Iš pradžių, kaip ir „Android“ telefone, turite aktyvuoti „Bluetooth“ ryšį. Tą padarysite pirštu braukę iš viršaus žemyn (senesniuose „iPhone“ telefonuose – iš apačios į viršų) per ekraną ir greitajame meniu spustelėję „Bluetooth“ ikonėlę. Aktyvuoti „Bluetooth“ ryšį tokiu būdu ypač patogu tada, kai jau turite suporuotų įrenginių – kiekvienąkart aktyvavus, įrenginiai su telefonu bus suporuoti automatiškai.

„Norėdami prijungti naują „Bluetooth“ įrenginį, šiuo atveju – belaides ausines, atverkite telefono nustatymus ir pasirinkite „Bluetooth“. Jei ryšys neaktyvus – aktyvuokite. Čia iškart pamatysite su telefonu suporuotų „Bluetooth“ įrenginių „Mano įrenginiai“ (angl. MY DEVICES) ir kitų įrenginių „Kiti įrenginiai“ (angl. OTHER DEVICES) sąrašą. Būtent tarp kitų įrenginių ieškokite savo ausinių pavadinimo“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Tam, kad telefonas galėtų aptikti jūsų ausines, iš pradžių jas įjunkite ir aktyvuokite poravimo režimą. Jei ausinės naujos, poravimo režimas dažniausiai jose aktyvuojamas automatiškai. Kitu atveju, priklausomai nuo gamintojo, ant ausinių suraskite mygtuką su „Bluetooth“ ženkleliu ir jį paspauskite arba kai ausinės išjungtos, paspauskite ir palaikykite apie 5 sekundes įjungimo mygtuką, kol pradės tankiai mirksėti įjungimo lemputė.

„Kai poravimo režimas bus aktyvuotas, ausinių pavadinimas atsiras „Bluetooth“ įrenginių sąraše telefone. Tuomet spustelėkite ant jo ir kai tik ausinės bus prijungtos, pavadinimas atsiras sąraše „Mano įrenginiai“ (angl. my devices) ir ties juo bus užrašas „Prisijungta“ (angl. connected). Ties šiuo užrašu spustelėję raidę „i“, atversite daugiau pasirinkimų. Pavyzdžiui, „Atsijungti“ (angl. Disconnect), kur galite atjungti ausines, „Pamiršti šį įrenginį“ (angl. Forget This Device), kur galite atjungti ausines nuo telefono, jei nenorėsite jomis naudotis ateityje“, – sako M. Vrubliauskas.

Ekspertas priduria, kad išjungę ausines ar „Bluetooth“ ryšį telefone, ausinės automatiškai bus atjungtos nuo mobiliojo įrenginio, o jas įjungtus – prijungta. Taigi, kiekvienąkart norint jomis naudotis, nebereikės visos prisijungimo procedūros kartoti iš naujo.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: