Kaip prijungti „Samsung Galaxy Buds“ belaides ausines?

Įsigijote pirmąsias belaides ausines ir norite pagaliau išbandyti, kaip tai palengvins darbą ar poilsį su muzika? Bet kelią pastoja „Buds“ prijungimo prie išmanaus įrenginio procesas? Nieko baisaus – štai lengvas ir greitas „Bitės Profų“ gidas, kaip prijungti „Samsung Galaxy Buds“ prie savo išmanaus telefono.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Pradėkite telefone įdiegdami „Galaxy Wearable“ programėlę
  • Programėles, kurios gali per ausines pasiekti jūsų ausines, prijungimo metu nustatote jūs patys
  • Jei telefonui ir ausinėms nepavyksta rasti vienas kito – patikrinkite, ar „Buds“ yra pakrautos

„Laikai, kai sujungti išmanius prietaisus reikėdavo aibės laiko ir nervų jau tikrai baigėsi – prijungti „Galaxy Buds“ yra nesudėtinga misija, kurią vienąkart išbandžius ateityje greičiausiai pavyks pakartoti net užsimerkus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip prijungti „Galaxy Buds“ prie telefono?

Sujungimo procesą pradėkite atsisiųsdami „Galaxy Wearable“ programėlę. Jei naudojatės „Samsung“ įrenginiu, jos vienos sujungiant su ausinėmis ir pakaks, kiti gamintojai gali pareikalauti papildomų atsisiuntimų (apie tai, kada ir kaip tai nutiks – tolesniuose žingsniuose);

Atsidarę programėlę joje pasirinkite ausines, kurias nusipirkote: „Galaxy Buds Live“, „Galaxy Buds/Buds+“ ar „Galaxy Buds Pro“.

Jei ausinės pakrautos, užteks atidaryti jų dėklą, kad programėlė pati ausines aptiktų – tuomet ekrane pasirodys naujų ausinių pavadinimas. Jei pavadinimas nepasirodo, patikrinkite, ar ausinės pasikrovusios.

„Jeigu ausines jau buvote prijungę prie kito telefono, su nauju įrenginiu jas susieti galite įsidėję jas į ausis ir vienu metu paspausdami abiejų ausinių korpuse esančias lietimui jautrias paneles, kol pasigirs pulsuojantis garsas. Tuomet galite tęsti sujungimą pagal nurodytus žingsnius“, – pataria M. Vrubliauskas;

„Galaxy Wearable“ lange pasirodys sujungimo langas. Jei naudojate ne „Samsung“, šiame žingsnyje programėlė paprašys atsisiųsti papildomas programas. Tai padarę grįžkite į „Galaxy Wearable“ langą.

Pasirinkite, ar sutinkate diagnostikos informacija dalintis su „Samsung“. Paspauskite mygtuką apačioje.

Atsidariusiame lange pasirinkite, iš kurių programėlių gausite pranešimus į ausines – ar norite jomis girdėti skambučius, naujo el. laiško gavimo garsą ir t.t. Kai apsispręsite, spauskite „Kitas“.

Programėlė parodys jums instrukciją, kaip naudotis ausinėmis ir išnaudoti visą jų potencialą.

Štai viskas – jūsų „Galaxy Buds“ turėtų puikiausiai veikti!

„Paskutinis prijungimo proceso langas – valdymo skydelis, iš kurio galėsite valdyti pranešimus, garsą, matyti įkrovimo lygį ir t.t.“, – aiškina „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: