Kaip prijungti „Samsung Galaxy Buds“ belaides ausines?

Įsigijote pirmąsias belaides ausines ir norite pagaliau išbandyti, kaip tai palengvins darbą ar poilsį su muzika? Bet kelią pastoja „Buds“ prijungimo prie išmanaus įrenginio procesas? Nieko baisaus – štai lengvas ir greitas „Bitės Profų“ gidas, kaip prijungti „Samsung Galaxy Buds“ prie savo išmanaus telefono.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie bevielių ausinių prijungimą
  • Pradėkite telefone įdiegdami „Galaxy Wearable“ programėlę
  • Programėles, kurios gali per ausines pasiekti jūsų ausines, prijungimo metu nustatote jūs patys
  • Jei telefonui ir ausinėms nepavyksta rasti vienas kito – patikrinkite, ar „Buds“ yra pakrautos

Jei norite sužinoti daugiau apie „Samsung Galaxy Buds“, skaitykite šį tekstą toliau

„Laikai, kai sujungti išmanius prietaisus reikėdavo aibės laiko ir nervų jau tikrai baigėsi – prijungti „Galaxy Buds“ yra nesudėtinga misija, kurią vienąkart išbandžius ateityje greičiausiai pavyks pakartoti net užsimerkus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip prijungti „Galaxy Buds“ prie telefono?

Sujungimo procesą pradėkite atsisiųsdami „Galaxy Wearable“ programėlę. Jei naudojatės „Samsung“ įrenginiu, jos vienos sujungiant su ausinėmis ir pakaks, kiti gamintojai gali pareikalauti papildomų atsisiuntimų (apie tai, kada ir kaip tai nutiks – tolesniuose žingsniuose);

buds-prijungimas1
 
Atsidarę programėlę joje pasirinkite ausines, kurias nusipirkote: „Galaxy Buds Live“, „Galaxy Buds/Buds+“ ar „Galaxy Buds Pro“.

buds-prijungimas2
 
Jei ausinės pakrautos, užteks atidaryti jų dėklą, kad programėlė pati ausines aptiktų – tuomet ekrane pasirodys naujų ausinių pavadinimas. Jei pavadinimas nepasirodo, patikrinkite, ar ausinės pasikrovusios.

buds-prijungimas3

„Jeigu ausines jau buvote prijungę prie kito telefono, su nauju įrenginiu jas susieti galite įsidėję jas į ausis ir vienu metu paspausdami abiejų ausinių korpuse esančias lietimui jautrias paneles, kol pasigirs pulsuojantis garsas. Tuomet galite tęsti sujungimą pagal nurodytus žingsnius“, – pataria M. Vrubliauskas;
 
„Galaxy Wearable“ lange pasirodys sujungimo langas. Jei naudojate ne „Samsung“, šiame žingsnyje programėlė paprašys atsisiųsti papildomas programas. Tai padarę grįžkite į „Galaxy Wearable“ langą.

buds-prijungimas4
 
Pasirinkite, ar sutinkate diagnostikos informacija dalintis su „Samsung“. Paspauskite mygtuką apačioje.

buds-prijungimas5
 
Atsidariusiame lange pasirinkite, iš kurių programėlių gausite pranešimus į ausines – ar norite jomis girdėti skambučius, naujo el. laiško gavimo garsą ir t.t. Kai apsispręsite, spauskite „Kitas“.

buds-prijungimas6
 
Programėlė parodys jums instrukciją, kaip naudotis ausinėmis ir išnaudoti visą jų potencialą.

buds-prijungimas7
 
Štai viskas – jūsų „Galaxy Buds“ turėtų puikiausiai veikti!

buds-prijungimas8
 
„Paskutinis prijungimo proceso langas – valdymo skydelis, iš kurio galėsite valdyti pranešimus, garsą, matyti įkrovimo lygį ir t.t.“, – aiškina „Bitės Profas“.

buds-prijungimas9

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.