Kaip sužinoti telefono modelį ir kitą techninę informaciją?

Tikslų savo telefono modelio pavadinimą ir kitus techninius parametrus geriausiai žinome įrenginio pirkimo metu. Laikui bėgant juos labai lengva pamiršti – ypač tais atvejais, kai telefono nesame linkę dažnai atnaujinti ar per tuos metus jis nė karto nebuvo sugedęs. Visgi, prireikus, svarbu žinoti, kur tokios informacijos ieškoti. Daugiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Telefono modelį ir kitus pagrindinius techninius parametrus sužinosite įrenginio nustatymuose, skiltyje „Apie telefoną“
  • „Android“ telefonų turėtojai daugiau sužinoti apie savo įrenginį gali atsisiuntę programėlę „CPU-Z“
  • „iOS“ įrenginių turėtojai išsamią informaciją apie savo telefoną ras programėlėje „AIDA64“

„Kai kurių gamintojų senų telefonų modelių pavadinimą galima rasti įrenginio korpuso viduje, po baterija, arba ant nuimamo telefono dangtelio. Kitas būdas – informacijos ieškoti ant įrenginio dėžutės, kurioje jis atkeliavo, ar naudojimo instrukcijoje. Vis dėlto šios paieškos užtrunka, o greičiausias būdas rasti jums reikalingą informaciją – naršyti pačiame telefone“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip sužinoti telefono modelį „Samsung“ ar kitame „Android“ telefone?

Iš pradžių atverkite telefono nustatymus ir spustelėkite parinktį „Apie telefoną“. Čia rasite pagrindinius telefono parametrus, tokius kaip modelio, serijos ar IMEI numeris. Pasirinkę skiltį „Programos informacija“, sužinosite savo telefono operacinės sistemos versiją. Šiuo atveju tai – „Android 10“.

„Spustelėję parinktį „Akumuliatoriaus informacija“, sužinosite, ar šiuo metu jūsų telefonas yra kraunamas. Taip pat įrenginio įkrovimo lygį ir vidinę baterijos talpą. Norint visus telefono techninius parametrus patogiai matyti vienoje vietoje rekomenduoju išbandyti programėlę „CPU-Z“ („Android“)“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Programėlėje rasite informaciją apie išmaniojo telefono pagrindinį ir vaizdo procesorių. Skiltyje „Įrenginys“ (angl. Device) sužinosite telefono ekrano dydį, operatyviosios (RAM) ir vidinės atminties talpą, ekrano raišką ir kt. Tuo metu atvėrę skiltį „Sistema“ (angl. System) matysite savo įrenginio operacinės sistemos versiją.

Kaip sužinoti „iPhone“ telefono modelį?

Pirmiausia keliaukite į telefono nustatymus, pasirinkite „Bendri“ (angl. General) ir spustelėkite parinktį „Apie“ (angl. About). Čia rasite telefono operacinės sistemos versijos (angl. Software Version) ir modelio pavadinimą (angl. Model Name). Taip pat įrenginio modelio (angl. Model Number) ir serijos numerį (angl. Serial Number).

„Norintiems daugiau sužinoti apie savo įrenginį, rekomenduoju atsisiųsti programėlę „AIDA64“ („iOS“). Čia rasite informaciją apie telefono procesorių, ekrano dydį bei operatyviosios ir vidinės atminties talpą“, – sako „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: