„Samsung Galaxy Fold5 | Flip5“ apžvalga

„Samsung“ 5 kartos atlenkiami išmanieji telefonai išsiskiria ne tik išvaizda – juos itin patogu naudoti. Be to, šie kompaktiški įrenginiai nepalieka abejingų dėl flagmanų, t. y. aukščiausios klasės telefonų, savybių. „Bitės Profas“ Žygis vaizdo apžvalgoje išsamiai pristato „Galaxy Fold5“ ir „Galaxy Flip5“ išmaniuosius.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung“ 5 kartos atlenkiami išmanieji telefonai turi galingą procesorių ir patobulintą atlenkimo mechanizmą.
  • Atlenkus „Galaxy Fold5“ galima naudoti tarsi planšetę, o tai itin praverčia dirbant.
  • Didesniame „Galaxy Flip5“ viršelio ekrane ypač patogu naudoti įrenginio funkcijas, pavyzdžiui, patikrinti orų prognozę.
  • Dėl lankstumo abu telefonai suteikia galimybę įamžinti save naudojant pagrindinę kamerą.

„Atlenkus „Galaxy Fold5“ telefoną, jo ekranas tampa itin didelis. Dėl to šis išmanusis yra tobulas pasirinkimas tiems, kurie mėgsta vienu metu atlikti kelias užduotis. Be to, įrenginys turi itin naudingų funkcijų, pavyzdžiui, vienu metu leidžia naudoti 3 programėles ir ekrano kraštuose prisegti iškylančiuosius langus. Vadinasi, naudodami telefoną galėsite dalyvauti vaizdo skambutyje, taip pat stebėti vaizdo įrašą „YouTube“ platformoje ir dar kurti užrašus. Tuo metu „Galaxy Flip5“ išmaniuoju kone labiausiai džiaugsis tie, kurie vertina kompaktiškus ir funkcionalius įrenginius. Sulenktas telefonas lengvai tilps į mažą kišenę, o jo didelis viršelio ekranas leis lengvai ir patogiai atsakyti į draugo žinutę, išmaniojo net neatlenkus“, – sako „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti išsamią „Galaxy Fold5“ ir „Galaxy Flip5“ išmaniųjų telefonų vaizdo apžvalgą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: