„Bitės Profai“ patikrina faktus ir griauna mitus apie išmaniuosius telefonus

Telefonai – tarsi moderniųjų laikų amuletai, nešantys su savimi ne tik pagrindinius komunikacijos įrankius, bet ir mitus, kurie kartais nukrypsta nuo realybės. Norėdami išsiaiškinti tai visgi „Tiesa ar mitas?“ išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ patikrino faktus ir atskleidė visas paslaptis.
 

„Dažnai mūsų kasdienybėje pasitaiko atvejų, kai mitai apie technologijas gali atrodyti įtikinami, tačiau dažniausiai jie būna tik kitų žmonių įžvalgos bei nuomonės, kurios nėra argumentuotos. Dėl šios priežasties svarbu kritiškai įvertinti informaciją, o kad tai padaryti būtų lengviau, į pagalbą ateina „Bitės Profai“, kurie paruošė išsamią vaizdo medžiagą apie didžiausius išmaniųjų mitus“ , – sako išmaniųjų įrenginių ekspertė „Bitės Profė“ Nėja.

Išmaniųjų telefonų kameros: kokie mitai slepiasi už jų?

Turbūt teko girdėti apie išmaniuosius telefonus su 180 MP ar net 200 MP kameromis. Tokie skaičiai skamba kaip ateitis, tačiau ar iš tiesų daugiau megapikselių reiškia geresnę nuotraukų kokybę? Mes, „Bitės Profai“, nusprendėme patikrinti mitus ir atskleisti, kas iš tikrųjų slypi už megapikselių bei kameros objektyvų skaičiaus. Trumpame vaizdo įraše „Bitės Profė“ Nėja atskleidžia, kas tiesa, o kas – melas.

Magnetas ir telefonas: kokia yra tikroji tiesa apie šį duetą?

Ar kada susimąstėte, kaip išmanieji telefonai sąveikauja su magnetais? Telefono ir magneto santykis – vienas iš senų mitų, kuris vis dar intensyviai sklando įvairiose internetinių forumų diskusijose. „Bitės Profė“ Nėja nusprendė šią temą apžvelgti plačiau ir visiems laikams atskleisti tiesą apie šį duetą.

Telefonų baterijos: kas gali padaryti įtaką jų veikimo laikui?

Mitai apie išmaniųjų telefonų baterijas sklando nuo pat šių įrenginių atsiradimo. Lažinamės, kad daugelis šiuos mitus esame girdėję ir net jais patikeję, tačiau kiek tiesos juose yra iš tiesų? Mes, „Bitės Profai“, nieko nelaukdami pasinėrėme į sklandančių mitų pasaulį ir atskleidėme tikrąją tiesą. Įdomu, kas iš tikrųjų sekina išmaniojo baterija ar kaip ją tinkamai įkrauti? Apie tai plačiau pasakoja „Bitės Profė“ Nėja.

Daugiau informacijos apie aktualiausius telefonų mitus rasite „Bitės Profų“ paruoštuose straipsniuose:

 

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: