Kaip išsirinkti robotą siurblį?

Robotas siurblys gali tapti puikiu pagalbininku atliekant kasdienius namų ruošos darbus. Tačiau labai svarbu sąmoningai pasirinkti įrenginį tinkamiausią jūsų namams. Kiekvienas modelis išsiskiria inovatyviomis funkcijomis ir technologiniais sprendimais padedančiais tenkinti skirtingus naudotojų poreikius, tad ką verta žinoti ir į kokius kriterijus reikšminga atkreipti dėmesį renkantis naują robotą siurblį, pasakoja „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Rinkitės įrenginį, kuris geba atpažinti skirtingas kilimines dangas ar turintį valymo sistemą ir stotelę su dulkių talpos rezervuaru.
  • Beveik visi robotai siurbliai lengvai išvalo apie 100 m² plotą vienu įkrovimu.
  • Rinkitės modelį, kuris nebijo aukštų paviršių, turi lazerinius jutiklius ar kamerą, kuri įrenginiui padeda lengviau apvažiuoti didesnius objektus.
  • Jei gyvenate kelių aukštų name, rinkitės modelį, kuris geba atsiminti daugiau nei vieną žemėlapį.

Daugiau patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią robotą siurblį, sužinokite „Bitės Profo“ Žygio parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Robotas siurblys iš tiesų palengvina namų ruošos darbus. Vis tik ypač svarbu išsirinkti įrenginį, kuris labiausiai atitinka asmeninius poreikius. Tai padaryti galite sąmoningai įvertinę norimo įrenginio modelio galimybes, namų išplanavimą ir kitus interjero sprendimus.“, – pataria „Bitės Profas“ Žygis.

Renkantis naują išmanųjį įrenginį ypač svarbu apgalvoti visas naudojimosi galimybes ir asmeninius poreikius. „Bitės Profai“, siekdami palengvinti paieškos procesą, aptarė, kaip teisingai išsirinkti robotą siurblį, kokie modeliai gali būti tinkamiausi jūsų namams ir apžvelgę visus rinkoje esančius įrenginius pristatė penkis geriausius robotus siurblius.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.