Kaip išsirinkti robotą siurblį?

Robotas siurblys gali tapti puikiu pagalbininku atliekant kasdienius namų ruošos darbus. Tačiau labai svarbu sąmoningai pasirinkti įrenginį tinkamiausią jūsų namams. Kiekvienas modelis išsiskiria inovatyviomis funkcijomis ir technologiniais sprendimais padedančiais tenkinti skirtingus naudotojų poreikius, tad ką verta žinoti ir į kokius kriterijus reikšminga atkreipti dėmesį renkantis naują robotą siurblį, pasakoja „Bitės Profas“ Žygis.

Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:

 • Rinkitės įrenginį, kuris geba atpažinti skirtingas kilimines dangas ar turintį valymo sistemą ir stotelę su dulkių talpos rezervuaru.
 • Beveik visi robotai siurbliai lengvai išvalo apie 100 m² plotą vienu įkrovimu.
 • Rinkitės modelį, kuris nebijo aukštų paviršių, turi lazerinius jutiklius ar kamerą, kuri įrenginiui padeda lengviau apvažiuoti didesnius objektus.
 • Jei gyvenate kelių aukštų name, rinkitės modelį, kuris geba atsiminti daugiau nei vieną žemėlapį.

 

„Robotas siurblys iš tiesų palengvina namų ruošos darbus. Vis tik ypač svarbu išsirinkti įrenginį, kuris labiausiai atitinka asmeninius poreikius. Tai padaryti galite sąmoningai įvertinę norimo įrenginio modelio galimybes, namų išplanavimą ir kitus interjero sprendimus.“, – pataria „Bitės Profas“ Žygis.

 

Renkantis naują išmanųjį įrenginį ypač svarbu apgalvoti visas naudojimosi galimybes ir asmeninius poreikius. „Bitės Profai“, siekdami palengvinti paieškos procesą, aptarė, kaip teisingai išsirinkti robotą siurblį, kokie modeliai gali būti tinkamiausi jūsų namams ir apžvelgę visus rinkoje esančius įrenginius pristatė penkis geriausius robotus siurblius.

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.
 

Taip pat jums gali būti naudinga:

 • Ar visi kompiuteriai kraunami per juose esančią USB-C jungtį?

  Ne. Nors USB-C visada perkelsite duomenis ir galėsite prijungti pelę, klaviatūrą ir kitus priedus, tačiau ne visada per ją įkrausite kompiuterį. Jei norite krauti kompiuterį per USB-C, pasidomėkite, ar jis palaiko krovimą per šią jungtį.

 • Kuri vaizdo plokštė geresnė: „AMD“ ar „Nvidia“?

  Abu gamintojai kuria puikias vaizdo plokštes. Vis tik jei ruošiatės žaisti kompiuterinius žaidimus, aš rekomenduoju rinktis įrenginį su „Nvidia“ vaizdo plokšte. Ji palaiko vieną naujausių žaidimų technologijų – DLSS, kuri ją palaikančiuose žaidimuose pagerina vaizdo kokybę ir užtikrina didesnę kadrų spartą.

 • Ar ploni kompiuteriai yra pakankamai pajėgūs žaisti įvairius žaidimus?

  Tai priklauso nuo konkretaus kompiuterio modelio ir paties žaidimo. Nors ploni ir lengvi kompiuteriai įprastai yra lėtesni nei storesni ir sunkesni, tačiau šiandien rinkoje galima rasti ir itin plonų įrenginių su dedikuotomis vaizdo plokštėmis, pritaikytomis žaidimams.

 • Turiu kompiuterį su 4 GB darbine atmintimi (RAM) ir sparčiu vidiniu disku (SSD), tačiau jis dažnai stringa. Ar yra sprendimas šiam įrenginiui pagreitinti?

  Pirmiausia pasidomėkite, ar kompiuteris palaiko dvi RAM korteles. Gali būti, kad jame įdėta tik viena 4 GB kortelė ir pridėjus dar vieną, įrenginys taps kur kas spartesnis. Tiesa, prieš tai darant, rekomenduoju pasitarti su specialistu, nes RAM kortelių yra įvairių tipų, dažnių ir greičių. Įdėjus netinkamą kortelę, ji neveiks.

 • Kartais kompiuterių techninėje informacijoje prie RAM parašyta 1x16 GB arba 2x8 GB. Ką tai reiškia?

  Tai reiškia, kad kompiuteryje įdėta viena 16 GB arba dvi 8 GB RAM kortelės. Jų skirtumas – didelis. Dvi 8 GB RAM kortelės beveik visada bus geriau nei viena 16 GB RAM. Taip yra todėl, kad dvi kortelės veikia dviejų kanalų režimu, o tai gali lemti net 40 proc. spartesnį procesoriaus veikimą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: