Kaip telefone įjungti programėlių pranešimus?

Pastebėjote, kad draugui įkėlus naują nuotrauką į socialinius tinklus ar kolegai atsiuntus jums el. laišką nebegaunate pranešimo iš programėlės? Ne bėda – juos savo išmaniuosiuose telefonuose galite lengvai įjungti. O detalia instrukcija, kaip tą padaryti, dalinasi „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Leidimus programėlėms siųsti pranešimus suteiksite nukeliavę į telefono nustatymus
  • Tam, kad gautumėte programėlių pranešimus, taip pat gali reikėti suteikti joms leidimą veikti fone
  • Nepamirškite įsitikinti, kad programėlės gali siųsti jums pranešimus ir tada, kai naudojatės mobiliuoju internetu

Kaip įjungti programėlės pranešimus „Samsung“ telefone?

Norėdami įjungti programėlių pranešimus, iš pradžių atverkite telefono nustatymus ir spustelėkite „Programos“. Dešiniajame ekrano kampe, viršuje, pasirinkite paieškos ikoną ir suveskite programėlės, kurios pranešimus norite gauti, pavadinimą.

Spustelėkite ją. Toliau pasirinkite „Pranešimai“ ir aktyvuokite „Rodyti pranešimus“ jungiklį.

Įsitikinkite, kad žemiau esančioje skiltyje „Kita“ visi jungikliai taip pat aktyvuoti.

Kaip programėlei leisti veikti fone „Samsung“ telefone?

„Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas nurodo, kad dalyje naujesnių išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema yra funkcija „Akumuliatoriaus optimizavimas“. Ji neleidžia programėlėms veikti fone, kad būtų taupoma įrenginio baterijos energija. Tokiu atveju taip pat galite negauti programėlių pranešimų.

„Jei pranešimų negaunate dėl aukščiau minimos priežasties, keliaukite į telefono nustatymus, pasirinkite „Programos“, o dešiniajame ekrano kampe, viršuje – paieškos ikoną.

Suveskite programėlės, kurios pranešimus norite gauti, pavadinimą ir spustelėkite ją. Tuomet pasirinkite „Akumuliatorius“, įjunkite „Leisti veiklą fone“ ir spustelėkite „Optimizuoti akum. naudojimą“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Atsivėrusiame lange, filtravimo parinktyse, pasirinkite, kad būtų rodomos visos programėlės. Tuomet dešiniajame ekrano kampe, viršuje, spustelėkite paieškos ikoną ir suveskite programėlės pavadinimą.

Jei matote, kad jungiklis įjungtas, išjunkite. Taip suteiksite programėlei leidimą veikti fone ir gausite jos pranešimus.

„Jei negaunate programėlių pranešimų „Samsung“ telefone, taip pat įsitikinkite, kad išmaniajame įjungta parinktis „Leisti duomenis naudoti fone“. Tai reiškia, kad programėlė galės siųsti pranešimus ir tada, kai naudojatės mobiliuoju internetu. Tą galite patikrinti telefono nustatymuose pasirinkę „Programos“, o dešiniajame ekrano kampe, viršuje – paieškos ikoną. Suveskite programėlės, kurios pranešimus norite gauti pavadinimą, ir spustelėkite ją“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Po to pasirinkite „Mobilieji duomenys“ ir „Leisti duomenis naudoti fone“.

Jei naudojate mobiliųjų duomenų taupymo režimą, galite suteikti norimai programėlei išimtį pasirinkę „Leist. naud. duom. įj. duomenų taup. režimą“.

M. Vrubliauskas priduria, kad priklausomai nuo „Samsung“ telefono modelio, programėlių pranešimų įjungimo instrukcija gali šiek tiek skirtis. Be to, ji gali skirtis ir kitų telefonų su „Android“ operacine sistema įrenginiuose.

Kaip įjungti programėlės pranešimus „iPhone“ telefone?

Tam, kad įjungtumėte programėlės pranešimus „iPhone“ telefone, nustatymuose pasirinkite „Notifications“ (liet. pranešimai), sąraše suraskite ir spustelėkite programėlės, kurios pranešimus norite gauti, pavadinimą ir įjunkite „Allow Notifications“ (liet. leisti pranešimus) jungiklį.

M. Vrubliauskas priduria, kad žemiau esančioje skiltyje „ALERTS“ (liet. įspėjimai) pasirinkite, kaip telefone bus rodomi iš programėlės gauti pranešimai.

Kaip programėlei leisti veikti fone „iPhone“ telefone?

Jei programėlės pranešimų negaunate todėl, kad yra apribotas jos veikimas fone, keliaukite į telefono nustatymus ir ekrano apačioje iš sąrašo pasirinkite tą, kurios pranešimus norite gauti.

Atsivėrusiame lange įjunkite „Background App Refresh“ (liet. aplikacijų veikimas foniniame režime).

Taip pat įsitikinkite, kad telefone įjungta parinktis „Mobilieji duomenys“ ir programėlė galės siųsti pranešimus ir tada, kai naudojatės mobiliuoju internetu.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: