„Huawei Watch D“ apžvalga

Rūpintis sveikata – ypač svarbu. Akivaizdu, kad tuo įsitikinęs Kinijos technologijų gigantas „Huawei“. Jis pasirūpino, kad išmanusis laikrodis „Huawei Watch D“ be kalibravimo ir papildomų įrenginių suteiktų galimybę itin tiksliai pasimatuoti kraujospūdį. Kuo dar šis įrenginys pasižymi, vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Išmanusis laikrodis „Huawei Watch D“ itin tiksliai matuoja kraujospūdį, nes turi įmontuotą mini pompą.
  • Jis taip pat turi fluoroelastomerinę apyrankę, o tai reiškia, kad ji – antialerginė ir nedirginanti odos.
  • Dėvėkite nesijaudindami – laikrodžio baterija, įrenginį naudojant įprastu režimu, veikia iki 7 dienų.
  • „Huawei Watch D“ veikia tiek su „Android“, tiek su „iOS“ operacinėmis sistemomis.
 

„Nesvarbu, kokį telefoną naudojate – „Android“ ar „iOS“, jį lengvai susiesite su „Huawei Watch D“ išmaniuoju laikrodžiu, kuris išskirtinis dėl to, nes turi itin daug funkcijų, susijusių su sveikata. Jis matuoja ne tik kraujospūdį, bet ir odos temperatūrą, deguonies įsisavinimą kraujyje, taip pat daro elektrokardiogramą ir siūlo net 70 treniruočių režimų! Be to, įrenginio 1,64 colių įstrižainės AMOLED technologijos ekranas ryškus, tad jame pateikiamą informaciją puikiai matysite net ir saulėtą dieną“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą, kurioje detaliai pristato „Huawei Watch D“.

Padėti sportuoti gali ne tik išmanusis laikrodis, bet ir telefonas. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip į jį atsisiuntę įvairių programėlių galite praktikuoti jogą, tobulinti savo krepšinio ar kovos menų įgūdžius bei šokti. Tiesa, tam, kad kasdien gerai jaustumėtės ir būtumėte sveiki, vien sporto neužtenka – būtina maitintis sveiku ir subalansuotu maistu.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.