Kaip išsirinkti televizorių?

Televizorių rinkoje pasirinkimas – itin didelis, todėl ieškant tinkamiausio, galima pasiklysti modelių gausoje. Norint to išvengti, reikšminga įvertinti norimo televizoriaus dydį, raišką ir ekrano technologiją. Vis dėlto, tai – tik keli kriterijai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti. Ką žinoti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis televizorių, kad galėtumėte mėgautis geriausia patirtimi, pasakoja „Bitės Profas“ Žygis, kartu su kitais „Bitės Profais“ parengtoje apžvalgoje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Renkantis televizorių reikšminga įvertinti televizoriaus matmenis (plotį ir ilgį) ir atstumą nuo žiūrimosios vietos iki televizoriaus ekrano.
  • Atkreipkite dėmesį ir į raišką, kuri užtikrins detalų vaizdą televizoriaus ekrane.
  • Įvertinkite ekrano technologiją, kuri lemia televizoriaus matymo kampą, spalvų sodrumą, kontrastingumą ir ryškumą, o garsas – taip pat nemažiau svarbus nei vaizdas.
  • Įvertinkite televizoriaus operacinę sistemą – ji lemia televizoriaus meniu išdėstymą, valdymą, kokias programėles galėsite įdiegti ir kitas papildomas funkcijas.
  • Jei naudosite belaidę garso sistemą ar ausines, televizorius privalo turėti Wi-Fi ryšį arba Bluetooth funkciją.
 

„Gyvename ekranų pilname pasaulyje, todėl renkantis naują televizorių, galima pasiklysti modelių gausoje. Kaip to išvengti? Reikšminga įvertinti pagrindinius televizoriaus kriterijus: matmenis, raišką, ekrano technologiją, HDMI jungčių kiekį, garsą operacinę sistemą ir galimybę naudotis Wi-Fi ryšiu. Visi šie kriterijai turėtų būtį įvertinti kritiškai, pagal jūsų poreikius ir esu tikras, kad būtent tai gali padėti pasirinkti tinkamiausią televizorių“, – teigia „Bitės Profas“ Žygis.

Trūksta žinių ar aplanko nerimas pagalvojus apie naujo televizoriaus išsirinkimą? „Bitės Profai“ skuba į pagalbą – jie išsamiai aptaria į kokius parametrus ir jungtis reikia atkreipti dėmesį renkantis naują televizorių.

Jei ieškote kokybiško televizoriaus ir nenorite išleisti didelės sumos pinigų, „Bitės Profai“ siūlo apžvelgti  televizorių TOP 5, kurių kainos neviršija nė 500 eurų.

O jei ką tik įsigijote televizorių – sveikiname! Kad teigiama patirtis jus lydėtų nuo pat pradžių, „Bitės Profai“ parengė daug naudingų patarimų: kaip nustatyti televizorių pirmą kartą, valdyti televizorių išmaniuoju telefonu ir dar daugiau.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: