„Samsung Galaxy Watch“  laikrodžių EKG ir spaudimo matavimų funkcijų apžvalga

Išmanieji laikrodžiai „Samsung Galaxy Watch Active 2“ ir „Samsung Galaxy Watch 3“ jau užkariavo naudotojų širdis. O po šių laikrodžių operacinės sistemos atnaujinimo, „Samsung“ išmanieji laikrodžiai gali dar geriau pasirūpinti jūsų sveikata. Tiesa, kol kas naujos funkcijos pasiekiamos tik šiais laikrodžiais besinaudojantiems kartu su „Samsung” išmaniuoju telefonu. O kuo naudingos sveikatai naujai atsiradusios EKG ir spaudimo matavimų funkcijos, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung „Galaxy Watch Active 2“ ir „Samsung Galaxy Watch 3“ gali fiksuoti jūsų elektrokardiogramą bei matuoti kraujo spaudimą
  • Visi matavimo duomenys bus sinchronizuoti į mobiliąją programėlę „Samsung Health Monitor“
  • Fiksuojant elektrokardiogramą, laikrodis siunčia, priima ir įrašo elektrokardiogramos signalus, kurie parodo širdies veikimo ritmą bei leidžia suprasti, ar jūsų širdis dirba tolygiai ir ar neturite prieširdžių virpėjimo
  • Norint pirmą kartą pasimatuoti kraujospūdį, matavimą reikia atlikti su žastinio kraujospūdžio matuokliu ir duomenis įvesti į laikrodį programėlės pagalba
 

„Išmanieji „Samsung“ laikrodžiai – puikūs kasdieniai pagalbininkai poilsiaujant, dirbant, sportuojant ir net miegant. Pristatydamas tokias funkcijas išmaniuosiuose laikrodžiuose, gamintojas mus veda į išmaniosios sveikatos priežiūros ateitį. Naudinga, kad ant rankos galime turėti įrenginį, kuris padeda rūpintis mūsų sveikata lengviau“, – tvirtina „Bitės Profas“ Mantvydas.

Norintiems sužinoti daugiau apie šias funkcijas palaikančius išmaniuosius laikrodžius, „Bitės Profai“ paruošė išsamias „Samsung Galaxy Watch Active 2“, „Samsung Galaxy Watch 3“, „Samsung Galaxy Watch 4“ ir „Samsung Galaxy Watch 5“ apžvalgas.

Jei vis dar negalite apsispręsti, kurio gamintojo išmanųjį laikrodį rinktis ir kokios funkcijos labiausiai atitiktų jūsų poreikius, „Bitės Profai“ paruošė populiariausių gamintojų „Samsung“, „Huawei“, „Fitbit“ ir „Garmin“ išmaniųjų laikrodžių palyginimą.

Kasdien susiduriame su užduotimis, kurias būtina atlikti. Tobulėjančių technologijų pagalba dabar tai padaryti galime greitai, patogiai ir lengvai. Šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai taip pat tampa patogiais įrankiais, padedančiais atlikti kasdienes užduotis. „Bitės Profai“ dalijasi 5 išmaniųjų laikrodžių funkcijomis, kurios palengvins jūsų gyvenimą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: