• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

Galaxy Buds Live belaidės ausinės

Samsung Galaxy Buds Live belaidės ausinės

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

Samsung

Galaxy Buds Live belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

Galaxy Buds Live belaidės ausinės White: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Unikalus ir išskirtinis dizainas;
 • Aktyvi triukšmo slopinimo technologija;
 • Talpi baterija.
Trūkumai
 • Ribotas funkcionalumas „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose.
 
Vis mažesnės, vis stilingesnės ir vis pažangesnės – būtent tokios yra „Samsung Galaxy Buds Live“ belaidės ausinės. Iš tiesų, šis nedidelis įrenginys – tikrų tikriausia garso laboratorija, sukurta bendradarbiaujant su „AKG“ garso inžinieriais. 5–8 val. muziką atkuriančios ausinės patogiai įsitaiso ausyje, o klausydami savo mėgstamo atlikėjo pasijusite lyg jo koncerte. Visa tai dėl unikalios erdvinio garso technologijos, kurią išpildo ir specialus žemiems dažniams skirtas ausinių modulis. Kiekvienoje jų įmontuoti trys mikrofonai, kurie reaguoja į aplinkos garsus – galėsite ne tik skambinti ir bendrauti su draugais bet kokiomis sąlygomis, bet ir nesibaiminti, kad muziką užgoš aplinkos garsai. Aktyvi triukšmo slopinimo technologija reaguoja į juos ir neutralizuoja kiekvieną ne vietoje paklydusią garso bangą, todėl neutraliame fone suskamba visos jūsų mėgstamos melodijos. Juvelyro dirbinį primenančias ausines galite rinktis iš bronzinės, juodos ir baltos spalvų – jos tikrai taps kiekvieno stileivos aksesuaru. Be to, nuo šiol prie vieno „Samsung“ įrenginio galėsite prijungti kelias „Samsung Galaxy Buds“ poras, todėl dalintis muzika ir įspūdžiais su bičiuliais bus dar lengviau. Vos pastebimos, nepaprastai patogios ir išskirtinai kokybiškos – tegul „Samsung Galaxy Buds Live“ nukelia jus į sodraus garso ir banguojančių pustonių sapną.
samsung galaxy buds ive | BITĖ


It amatininko kūrinys

Muzika, filmai ar draugo skambutis – nors ausinėms svarbiausia atkurti kokybišką ir sodrų garsą, šiandien ne mažiau svarbi ir patraukli jų išvaizda. Šios „Samsung Galaxy Buds Live“ ausinės – tikras išskirtinio, prabangaus dizaino ir ergonomijos derinys. Juvelyrikos dirbinį primenančias ausines galėsite rinktis iš trijų skirtingų spalvų – mistinių bronzinės, juodos ar baltos atspalvių. Ausinė sukurta atsižvelgiant į jūsų ausies formą, todėl įsitaisys joje patogiai ir džiugins jus maloniais tonais.
 

Erdvus garsas

Kad girdėtumėte kiekvieną muzikos natą ar kitus garsus, nebūtina ausinių grūsti gilyn į ausies kanalą – su „Samsung Galaxy Buds Live“ užteks tik įdėti jas į ausį. Speciali technologija kuria erdvinį garso pojūtį, todėl jausitės it klausydami gyvo savo mėgstamiausio atlikėjo pasirodymo festivalyje. Specialus ausinėje esantis žemų dažnių garsiakalbis užtikrina sodrią ir stiprią boso partiją.
 
samsung galaxy buds ive | BITĖ
samsung galaxy buds ive | BITĖ

Atidžios aplinkai

Tinkama garso sklaida ir jo atkūrimas – dviejų krypčių procesas, todėl „Samsung Galaxy Buds Live“ reaguoja į aplinką ir parenka tinkamiausius nustatymus. Kad galėtų tai atlikti, kiekviena ausinė turi tris mikrofonus, kurių du nukreipti į išorę, o vienas – į ausies vidų. Tai ne tik garantuoja nepriekaištingą skambučių kokybę, bet ir praverčia, jei savo „Samsung“ telefonu nuspręsite įrašyti vaizdo įrašą: mikrofonai pasitarnaus garso fiksavimui ir nuostabų vaizdą papildys nepamirštamas garso takelis.
 

Pašaliniams draudžiama!

„Samsung Galaxy Buds Live“ atkuriamas garsas toks malonus, kad norisi klausytis tik jo. Kad tam netrukdytų aplinkos triukšmas, šios pažangios ausinės turi aktyvaus triukšmo slopinimo funkciją. Atpažinusios iš išorės patekusius garsus, jos neutralizuoja juos ir transliuoja tik pageidaujamą garso takelį. Todėl net laisvai ausyje įsitaisiusiomis „Samsung Galaxy Buds Live“ ausinėmis galite naudotis net triukšmingame miesto centre ar keliaudami lėktuvu.
 
samsung galaxy buds ive | BITĖ
samsung galaxy buds ive | BITĖ

Nestinga ištvermės

Itin nedidelės bei patogios „Samsung Galaxy Buds Live“ muziką gali atkurti iki 5,5 valandos, o jų dėklui energijos užtenka beveik keturis ilgiau – ir visa tai neišjungus triukšmo slopinimo ir „Bixby“ virtualaus asistento! Be jų ausinių akumuliatorius tarnauja dar ilgiau, o ir įkrauti jas itin paprasta. Ausinių dėklas palaiko belaidį įkrovimą, o penkių minučių įkrovos užtenka valandai muzikos klausymo. Todėl net jei artėja jūsų skrydis ar netrukus turėsite išvykti iš namų – vos kelios minutės ir mėgstamiausios melodijos lydės jus visame kelyje.
 

Sukurta dalintis

„Samsung Galaxy Buds Live“ – „Samsung“ įrenginių ekosistemos dalis, todėl prijungti jas prie kitų korėjiečių gamintojo įrenginių itin paprasta, o keisti jų parametrus ir matyti baterijos talpą galėsite įjungę specialų valdiklį. Be to, ausinės tinkamos ir kitiems „Android“ bei „iOS“ įrenginiams, o su „Windows“ kompiuteriu jas susieti padės „Swift Pair“. Be to, jei per savo „Samsung“ įrenginį norite su draugu žiūrėti vaizdo įrašus ar klausytis tų pačių dainų, nuo šiol galėsite prie jo prijungti kelias „Samsung Galaxy Buds Live“ ausinių poras – juk pramogauti kartu kur kas smagiau!
 
samsung galaxy buds ive | BITĖ

Samsung

Galaxy Buds Live belaidės ausinės White: Parametrai

Bendra informacija

MatmenysAusinės: 27,3 mm x 16,5mm x 14,9 mm
Ausinių tipasĮ ausį
Įrenginio modelisSM-R180
Atsparumas vandeniuiIPX2

Baterija

Baterijos talpa (mAh)472

Garsas

Jautrumas110±3 dB (at 1kHz)
Atkuriami dažniai20~20kHz
Varža32 Ohm
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Samsung Galaxy Buds Live belaidės ausinės White: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: