Kaip atblokuoti „Google“ paskyrą?

Telefonuose su „Android“ operacine sistema „Google“ paskyra yra raktas į įvairias kasdienes funkcijas. Užblokuota paskyra arba pamirštas slaptažodis – nemaloni, supančiojanti situacija, neleidžianti atlikti kasdienių veiksmų telefone. Laimei, paskyrą atblokuoti nėra sunku, jeigu žinai, kaip tą padaryti. Apie tai šioje instrukcijoje pasakoja „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Įsijunkite naršyklę telefone ir eikite į svetainę „accounts.google.com“.
  • Norėdami atkurti slaptažodį, spauskite mygtuką „Pamiršote slaptažodį?“.
  • Jeigu neturite kito įrenginio su prijungta ta pačia paskyra, kitas būdas, kurį „Google“ gali pasiūlyti, yra atkūrimas telefono numeriu.
 

„Jeigu jūsų „Google“ paskyra užblokuota arba pamiršote slaptažodį, negalėsite pasiekti savo „Gmail“ el. pašto bei daugybės kitų asmeninių duomenų. Žinoma, yra būdų atstatyti slaptažodį. Apie tai pasakoju šioje detalioje instrukcijoje“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atblokuoti „Google“ paskyrą?

Pirmiausia įsijunkite naršyklę telefone ar bet kuriame kitame įrenginyje ir eikite į svetainę „accounts.google.com“.

Pamatysite langą, kuriame reikės įvesti savo el. pašto adresą ir spausti „Kitas“.

Jeigu suvedę slaptažodį pamatote raudoną užrašą „Netinkamas slaptažodis“, vadinasi, slaptažodis iš tiesų buvo suvestas neteisingai. Bandykite dar kartą arba, norėdami jį atkurti, spauskite mygtuką „Pamiršote slaptažodį?“.

Pirmasis variantas, kurį jums pasiūlys „Google“, yra slaptažodžio atkūrimas su kitu įrenginiu. Jeigu turite kitą telefoną su prijungta ta pačia „Google“ paskyra, tuomet joje iššoks langas su užrašu „Ar bandote atkurti paskyrą?“. Šiame iššokusiame lange spauskite „Taip, tai aš“.

Kai kitame telefone paspausite „Taip, tai aš“ mygtuką, savo pradiniame telefone matysite tokį langą. Jeigu norite tik prisijungti prie paskyros – spauskite „Tęsti“. Jeigu norite pakeisti slaptažodį – spauskite „Atnaujinti slaptažodį“. Paspaudus „Atnaujinti slaptažodį“, pamatysite langą su dviem slaptažodžio laukeliais. Į abu įveskite vienodą naują slaptažodį. Tuomet spauskite „Išsaugoti slaptažodį“.

Jeigu neturite kito įrenginio su prijungta ta pačia paskyra, kitas būdas, kurį „Google“ gali pasiūlyti, yra atkūrimas telefono numeriu. Rekomenduoju šiame lange spausti „Siųsti teksto pranešimą“. Tada iššoks laukelis, kuriame reikės įvesti kodą, gautą SMS žinute. Suvedus kodą, spauskite „Kitas“.

Dabar matysite „Sveiki sugrįžę“ langą. Norint pakeisti savo slaptažodį, spauskite „Atnaujinti slaptažodį“. Paspaudus „Atnaujinti slaptažodį“, pamatysite langą su dviem slaptažodžio laukeliais. Į abu įveskite vienodą naują slaptažodį. Tada spauskite „Išsaugoti slaptažodį“.

Priklausomai nuo jūsų paskyros, „Google“ gali pasiūlyti dar kitokį būdą atkurti paskyrą. Jeigu taip nutiks – sekite instrukcijas ekrane.

„Viskas! Jūsų „Google“ paskyra sėkmingai atblokuota. Įsiminkite naują slaptažodį, o jei kartais vėl nutiktų taip, kad reikėtų jį keisti, jau žinosite, kokius veiksmus reikia atlikti“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: