„Apple Watch Ultra“ apžvalga

Jeigu savo gyvenimo neįsivaizduojate be naujausių technologijų, esate ekstremalaus sporto entuziastas ar pažengęs sportininkas, susipažinkite su šiuo metu pačiu pažangiausiu „Apple“ išmaniuoju laikrodžiu – „Apple Watch Ultra“. Kuo šis įrenginys pasižymi ir kodėl verta rinktis būtent jį, vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple Watch Ultra“ – pats pažangiausias ir didžiausias visų laikų „Apple“ išmanusis laikrodis, kurio kokybę ir tvirtumą pabrėžia titano korpusas ir safyro kristalu dengtas ekranas.
  • Pajauskite nardymo malonumą – įrenginys turi gylio ir vandens temperatūros jutiklius.
  • „Retina LTPO OLED“ technologijos 1,92 colių įstrižainės ekranas toks šviesus, kad jį ryškiai matysite ir saulėtą dieną.
  • Bendraukite sklandžiai – išmanusis laikrodis palaiko eSIM paslaugą, turi 2 garsiakalbius ir 3 integruotus mikrofonus.

„Visų pirma, „Apple Watch Ultra“ išmanusis laikrodis yra tvirtas dėl 49 mm titano korpuso ir safyro kristalu dengto ekrano. Antra, jį itin patogu valdyti, pavyzdžiui, „Action“ mygtukas atlieka funkciją priklausomai nuo to, kokia tuo metu veikia programėlė. Trečia, šio įrenginio baterija veikia ilgiausiai iš visų „Apple“ laikrodžių – iki 36 val. veikiant įprastai ar net iki 60 val. naudojant „Low-power“ režimą. Vadinasi, jį dėvėdami galite drąsiai eiti, pavyzdžiui, į žygį ir nesibaiminti, kad pasiekę pusiaukelę laikrodis išsikraus“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti „Apple Watch Ultra“ vaizdo apžvalgą.

Jei ką tik įsigijote ar gavote dovanų „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį, turbūt jums iškilo klausimas, kaip pradėti naudotis juo ir eSIM paslauga. Nesijaudinkite, jums padėti skuba išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“, kurie ne tik parengė vaizdo instrukciją, kurioje tai paaiškina, bet ir sudarė itin naudingų programėlių sąrašą, kad naujas įrenginys patenkintų dar daugiau jūsų poreikių.

Tiesa, „Bitės Profai“ jums taip pat gali padėti lengviau tapti patyrusiai „Apple Watch“ naudotojais. Viskas, ko reikia – žinoti, kaip pasinaudoti išskirtinėmis šių įrenginių galimybėmis.

Galiausiai, „Apple Watch Ultra“, kaip ir kiti šio gamintojo išmanieji laikrodžiai, veikia tik su „iPhone telefonais. Jei jo neturite, bet žiūrėdami į „Apple Watch Ultra“ varvinate seilę, jus gali sudominti šios „iPhone 14 | 14 Pro | 14 Pro Max“ ir „iPhone 14 Plus“ išmaniųjų įrenginių ekspertų parengtos apžvalgos.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: