„Honor X6 | Magic5 Lite“ apžvalga

Tam, kad galėtumėte džiaugtis nauju išmaniuoju telefonu, nebūtina išleisti krūvos pinigų. Puikus to įrodymas yra „Honor“ įrenginiai – X6 ir „Magic5 Lite“, kurie suteikia visas svarbiausias funkcijas. Juos išsamiai vaizdo apžvalgoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Honor“ išmanieji telefonai X6 ir „Magic5 Lite“ išsiskiria patrauklia kaina.
  • Abu įrenginiai turi talpias baterijas, tad jiems nebaisūs visos dienos iššūkiai.
  • „Honor X6“ palaiko atminties kortelę, tad jame gali tilpti daugiau informacijos.
  • „Magic5 Lite“ turi 6,67 colių įstrižainės AMOLED ekraną, kurio spalvų gama – itin plati.
 

„Honor“ sukūrė išties patrauklių dizainų telefonus – X6 modelis iš nugarėlės primena prabangų „Apple“ išmanųjį, o „Magic5 Lite“ kameros išdėstytos ratu. Juos naudodami pabrėšite savo stilių, tad tikiu, kad sulauksite komplimentų. Abu įrenginiai turi po 3 objektyvus, iš kurių vienas yra pagrindinis, o kitas – makrofotografijos. X6 modelis dar turi gylio jutiklį, o „Magic5 Lite“ gali pasigirti itin plataus matymo kampo objektyvu“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia apie šiuos telefonus sužinoti daugiau vaizdo apžvalgoje.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.