Virtualūs kalėdiniai atvirukai: Kas tai ir kaip juos išsiųsti?

Artėjant šventėms norime šiltai pasveikinti savo artimuosius, draugus, kolegas. Visgi nustebinti ir išsiskirti iš daugybės kitų sveikinimų kasmet vis sunkiau. Jei dar sukate galvą, kaip kūrybiškai ir ypatingai pasveikinti, „Bitės Profai“ dalinasi išmaniaisiais sveikinimų sprendimais.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „PicCollage Photo Layout Edits“ programėlėje gausu šventinių rėmelių, fonų ir lipdukų, kurie leis sukurti unikalų kalėdinį atviruką.
  • „Quik“, „iMovie“ ir „KineMaster“ leis greitai ir lengvai kurti profesionaliau atrodančius vaizdo įrašus net ir neturintiems patirties.
  • Įkėlę šeimos narių nuotraukas į iš anksto sugeneruotas animacijas programėlėje „JibJab“, sukursite šmaikštų šventinį sveikinimą.

„Išmanūs sprendimai suteikia galimybę kūrybiškai ir įdomiai pasveikinti savo draugus su didžiausiomis metų šventėmis. Nuo personalizuotų šventinių atvirukų iki muzikinio sveikinimo – tokie virtualūs linkėjimai tikrai nustebins. O geriausia tai, kad visa tai bus už dyką – tereikės jūsų kūrybiškumo“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Nustebinkite šventiniais atvirukais – „PicCollage“

Puikus sveikinimas artimiesiems – unikalus šventinis atvirukas, kurį padės sukurti programėlė „PicCollage Photo Layout Edits“ („Android“ ir „iOS“). Jis bus kur kas nuoširdesnis nei tradicinė žinutė, išsiųsta per socialinius tinklus ar el. paštą.

„Programėlėje gausu šventinių rėmelių, fonų ir lipdukų, kurie leis sukurti unikalų kalėdinį atviruką. Be to, ja labai paprasta naudotis – tiesiog išsirinkite patikusį rėmelį ar šventinį foną ir įkelkite nuotrauką iš telefono nuotraukų galerijos. Norėdami, įterpkite nuotaikingų lipdukų: blizgučių, snaigių ar šventinių lempučių, bei užrašykite sveikinimo tekstą. Po to išsaugokite paruoštą sveikinimą išmaniajame įrenginyje ir išsiųskite“, – sako M. Vrubliauskas.

Norite dar labiau išskirtinio sveikinimo? Sukurkite nuotaikingą animaciją iš savo šeimos narių nuotraukų ar pačių užfiksuotų žiemos vaizdų. Vienas paprasčiausių ir funkcionaliausių kūrimo įrankių – „GIF Maker, GIF Editor“ („Android“ ir „iOS“). Toks šmaikštus sveikinimas, be abejonės, puikiai tiks ir išsiųsti kolegoms įmonės viduje.

Kaip sukurti sukurti kalėdinį video filmuką

Kitas unikalus būdas pasveikinti savo draugus – sukurti šventinį filmuką. Jame galite patalpinti tiek šeimos narių, draugų sveikinimus, tiek jų nuotraukas su ekrane užrašytais linkėjimais. Tokios brangios ir daugelio primirštos akimirkos tikrai sukels daug šiltų emocijų.

„Greitai ir lengvai kurti profesionaliau atrodančius vaizdo įrašus be patirties leis programėlės „Quik“ („Android“ ir „iOS“), „iMovie“ („iOS“) ir „KineMaster“ („Android“). Jose galėsite karpyti vaizdo įrašus, sukurti jiems subtitrus ar kitokio formato tekstą. Taip pat keisti spalvas, papildyti šventiniais efektais ir muzikiniu fonu. Norėdami, prie kalėdinio sveikinimo galėsite pridėti nuotraukų ir jas čia pat paredaguoti, išlaikant filmuko vientisumą“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Patogu, kad sukurtu filmuku lengvai galėsite pasidalinti su dideliu kiekiu žmonių. O norėdami, šventinį sveikinimą galėsite tiesiai kelti į „YouTube“ kanalą ar socialinius tinklus ir pasidalinti su visu pasauliu.

„Filmukus labai įdomu ne tik išsiųsti kitiems, bet ir peržiūrėti patiems, todėl aš rekomenduoju tokį susikurti ir sau. Sudėkite ten gražiausius bendrus prisiminimus, nuotraukas iš bendrų vakarėlių ar įamžintus, tik jums vieniems suprantamus juokelius. Esu tikras, geros emocijos išliks net ir po švenčių“, – priduria M. Vrubliauskas.

Šmaikštus muzikinis sveikinimas

Į šį sąrašą, be abejonės, verta įtraukti ir itin šmaikštaus sveikinimo idėją. Pakeitę muzikinio klipo personažų veidus savo šeimos narių nuotraukomis, turėsite nuotaikingą ir originalų filmuką. Šiai užduočiai puikiai pravers įrankis „JibJab“, kurį pasieksite tiek per programėlę („Android“ ir „iOS“), tiek per naršyklę.

„Programėlėje rasite animuotų vaizdo klipų šablonus, kurių fone skamba vienos žinomiausių kalėdinių dainų, tokių kaip „Feliz Navidad“ ar „Winter Wonderland“. Viskas, ką jums reikės padaryti – įkelti komandos narių veidų nuotraukas ar nusifotografuoti naudojant išmaniojo įrenginio kamerą. Jos automatiškai bus pritaikytos muzikinio klipo animacijoms, o sugeneruotą filmuką nieko nelaukę galėsite išsiųsti artimiesiems“, – sako „Bitės Profas“.

Išmaniųjų įrenginių ekspertas priduria, kad tik dalis muzikinių klipų yra nemokami. Už kitus teks sumokėti apie 3 eurų mėnesį mokestį.

„Kaip ir filmuką, taip ir šį muzikinį klipą, patogu vienu kartu išsiųsti visiems draugams ir artimiesiems. Taigi, sutaupysite tiek laiko atskirų dovanų paieškoms, tiek jų siuntimui. Na, o jei dar nesugalvojote, kuo nustebinti savo kolegas, šventinis muzikinis klipas tam irgi puikiai tiks “, – pastebi „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: