Kaip užblokuoti reklamas „Samsung“ telefone?

Šiandien didelė dalis internetinių svetainių mirga nuo ryškiaspalvių reklamų. Nors dalis jų suteikia mums įdomią ir svarbią informaciją, kita dalis – tik blaško dėmesį ir trukdo. Gera žinia ta – kad norint reklamas galima užblokuoti. Detalia instrukcija, kaip tai padaryti „Samsung“ telefone, dalinasi „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung“ turimą reklamų blokavimo priemonių sąrašą rasite atvėrę pagrindinę naršyklę
  • Galima pasirinkti, kad tam tikruose internetiniuose puslapiuose reklamos nebūtų blokuojamos
  • Reklaminius pranešimus pranešimų juostoje išjungsite greitajame meniu

„Norėdami rasti tam tikrą informaciją internete ar atrašyti į draugo žinutę, vos atvėrę naršyklę galime pamiršti, ko atėję – reklamos labai greitai nukreipia mūsų dėmesį nuo pagrindinio tikslo. Visgi, blaškymo galima lengvai išvengti, išjungus reklamas telefone“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip užblokuoti reklamas „Samsung“ telefone?

„Iš pradžių atverkite naršyklę telefone. Tuomet spustelėkite ekrano apačioje, dešinėje esančius tris brūkšnelius ir pasirinkite „Reklamų blok. pr.“. Čia rasite „Samsung“ turimą reklamų blokavimo priemonių sąrašą. Pasirinkę jums reikalingą priemonę, spustelėkite atsisiuntimo mygtuką“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Palaukite, kol priemonė bus įdiegta. Iškart po to ekrane matysite štai tokį vaizdą:

„Gali pasirinkite, kad tam tikruose puslapiuose reklamos nebūtų blokuojamos, nes, pavyzdžiui, aktyvavę šią parinktį, į kai kuriuos internetinius puslapius negalėsite patekti. Ar tiesiog tuose puslapiuose pateikiama reklama jums yra aktuali. Norėdami išjungti reklamų blokavimą tam tikruose puslapiuose, spustelėkite ant reklamos blokavimo priemonės simbolio. O po to – ekrano apačioje pasirinkite „Atidaryti“, – pasakoja A. Archangelskis.

Atsivėrusiame lange pasirinkite „Svetainės su leidžiamomis reklamomis“ (angl. Sites with allowed ads) ir pliuso simbolį.

Įveskite svetainės, kurioje nenorite blokuoti reklamų, ir spustelėkite „Gerai“. Tokios svetainės bus rodomos skiltyje „Svetainės su leidžiamomis reklamomis“ (angl. Sites with allowed ads).

Kaip išjungti reklamas pranešimų juostoje?

Pirmiausia braukite pirštu iš viršaus į apačią ir atverkite greitąjį „Samsung“ telefono meniu. Spustelėkite ir palaikykite pirštą ant pasirinkto pranešimo ir atsivėrusiame meniu deaktyvuokite jungiklį prie programėlės pavadinimo.

Iškart po to meniu sutrumpės. Spustelėkite „Įrašyti“ ir daugiau niekuomet negausite reklaminių pranešimų ir tos svetainės ar programėlės.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: