Kaip atblokuoti kontaktą „Samsung“ telefone?

Yra daug priežasčių užblokuoti adresatą. Pavyzdžiui, nenorite, kad įkyrus gerbėjas jus trukdytų dirbo metu. Visgi, pasitaiko ir tokių atvejų, kai adresatus galite užblokuoti netyčia, todėl visuomet naudinga žinoti, kaip juos atblokuoti. Detalia instrukcija, kaip tą padaryti, dalijasi „Bitės Profai“.
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Jei telefonas automatiškai atmeta bet kokius adresų knygoje išsaugoto žmogaus bandymus jums prisiskambinti, gali būti, kad adresatas yra užblokuotas
  • Adresatą atblokuosite atvėrę adresatų programėlę
  • Adresatus gali blokuoti ir parsisiųsta skambučių valdymo programėlė „CallApp“

Daugiau apie tai, kaip atblokuoti adresatus „Samsung“ telefone, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Užblokuotas adresatas negali jums prisiskambinti, nes bet koks bandymas yra automatiškai atmetamas. Taip pat šie bandymai nėra rodomi skambučių istorijoje, todėl apie juos gali pranešti tik pats žmogus. Taigi jei sulaukėte tokio pareiškimo, pats metas išsiaiškinti, ar jis iš tikrųjų užblokuotas“, – sako „Bitės Profas“ Benjaminas Kazlauskas, dirbantis Panevėžio prekybos centre „RYO“ įsikūrusiame „Bitės“ salone.

Kaip atblokuoti adresatą „Samsung“ telefone?

Atidarykite programėlę „Adresatai“, suraskite jums reikalingą adresatą ir spustelėkite raidę „i“. Jei ties žodžiu „mobilusis“ matysite perbraukto apskritimo simbolį, tai reikš, kad adresatas yra užblokuotas.

kaip-atblokuoti-adresata-samsung-telefone-1

„Atblokuoti adresatą galite spustelėję ekrano viršuje esančius tris taškelius ir atsivėrusiame meniu pasirinkę „Atblokuoti adresatą“. Jei galvojate, kad esate užblokavę ne vieną adresatą, tą galite patikrinti atvėrę visų blokuojamų adresų sąrašą“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

kaip-atblokuoti-adresata-samsung-telefone-2

Spustelėkite programėlės „Telefonai“ piktogramą ir skiltyje „Adresatai“ pasirinkite tris taškelius viršuje.

kaip-atblokuoti-adresata-samsung-telefone-3

Atsivėrusiame meniu spustelėkite „Nustatymai“, tuomet „Blokuoti numerius“.

kaip-atblokuoti-adresata-samsung-telefone-5

Čia matysite visų blokuojamų adresatų sąrašą. Norėdami juos atblokuoti, spustelėkite ties numeriu esantį brūkšnį.

„Pasitaiko atvejų, kai žmogus nėra įtrauktas į blokuojamų adresatų sąrašą, tačiau jam vis tiek nepavyksta jums prisiskambinti. Vienas iš sprendimų gali būti į telefoną atsisiųsta skambučių valdymo programėlė, pavyzdžiui „CallApp“, kurią ištrynę, greičiausiai išspręsite problemą“, – sako B. Kazlauskas.

kaip-atblokuoti-adresata-samsung-telefone-6

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.