„Bitės Profai“ rekomenduoja: programėlės, kurios padės susikurti šventinę nuotaiką

Kartais dėl greito gyvenimo tempo galime pamiršti mėgautis švenčių laukimu. Visgi viskas mūsų rankose – šventinę nuotaiką susikurkime patys. Gražiausios metų šventės yra puikus laikas džiaugtis kasdienybe, o kad tai padaryti būtų lengviau, „Bitės Profai“ dalinasi programėlėmis, kurios padės susikurti šventinę nuotaiką.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Verta atsisiųsti programėles, kurios gali padėti susikurti šventinę nuotaiką.
  • Virtualus advent kalendorius padės kartu su šeima ir draugais skaičiuoti dienas iki Kalėdų.
  • Vaikus gali nustebinti virtualus pokalbis su Kalėdų seneliu.
  • Verta išbandyti įvairius virtualius žaidimus, kuriuos galite žaisti su visa šeima.

„Jei Kalėdinis laikotarpis jūsų mėgstamiausias laikas metuose ir jam pradeda ruoštis gerokai anksčiau, verta žinoti, jog yra šaunių išmanių sprendimų, pagyvinančių ir paverčiančių kalėdinį laikotarpį dar magiškesniu“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Virtualus advento kalendorius artimiausiems

Vienas pirmųjų ir svarbiausių kalėdinių atributų yra advento kalendorius, kuris padeda skaičiuoti dienas, likusias iki didžiųjų metų švenčių. Programėlė „MyAdvent“ („Android“ ir „iOS“) padės nustebinti artimuosius personalizuotu virtualiu advento kalendoriumi.

„Į šio virtualaus kalendoriaus kasdien atverčiamus langelius galima įdėti nuotraukas, paveikslėlius, vaizdo įrašus ar balso ar teksto žinutes. Tai lengvai prieinamas ir nemokamas, tačiau asmeniškas ir malonus būdas kasdien nustebinti savo artimuosius“, – sako „Bitės Profas“.

Kalėdinės tematikos žaidimas

Jeigu Kalėdos yra jūsų mėgstamiausia metų šventė ir dovanomis artimiesiems pasirūpinate dar gerokai iki jos, jums tikrai patiks žaidimas, kurį galėsite žaisti savo telefone „Christmas Cookie“ („Android“ ir „iOS“).

„Žaidime tikrai netrūksta Kalėdinės nuotaikos – visi žaidimo paveikslėliai yra susiję su Kalėdomis, o pagrindinis žaidimo tikslas yra sujungti sausainius į derinius bent po tris. Sausainiai taip pat atrodo šventiškai – jų formos sudarytos iš eglučių, kalėdinių kepurių, žvaigždučių bei kitų Kalėdiniu laikotarpiu naudojamų objektų. Šis žaidimas tai puikus būdas palaikyti šventinę nuotaiką, kuomet visi darbai yra paruošti ir turite minutę sau“, –pasakoja Martynas Vrubliauskas.

Virtualus pokalbis su Kalėdų seneliu

Vaikai Kalėdų neįsivaizduoja be Kalėdų Senelio, tačiau gali nutikti taip, kad jis Kalėdų Senelio nesutiks nei mokykloje, nei darželyje. Visgi išsaugoti šventinę nuotaiką mažiesiems gali padėti išmaniosios programėlės.

„Jei vaikai nepaliaujamai kalba apie Kalėdų senelį, pasiūlykite jiems patiems su juo pasikalbėti. Tam skirtoje programėlėje „Message from Santa“ („Android“ ir „iOS“) užpildę trumpą anketą, įvedę vaiko amžių ir pomėgius, netrukus sulauksite Kalėdų Senelio skambučio. Jis, neabejotinai, sugrąžins vaikams tikėjimą Kalėdų stebuklais. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad Kalėdų Senelis bendrauja anglų kalba, todėl tėveliams gali prireikti jo žodžius išversti“, – perspėja specialistas.

Kitas būdas sugrąžinti vaikams tiek šventinę nuotaiką, tiek tikėjimą, kad dovanas po eglute tikrai palieka Kalėdų senelis – programėlė „Catch Santa in My House“ („Android“). Savo darytoje nuotraukoje galėsite įterpti vieną iš daugelio Kalėdų Senelio atvaizdų. O vaikai, išvydę, kad Senelis tikrai lankėsi jų namuose, nebeturės pagrindo juo abejoti.

Žaidimas visai šeimai

Norint praleisti laiką kartu su šeima galima pasitelkti ir išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Žaidimas „Exploding Kittens“ leidžia vienu metu žaisti net iki 5 žmonių, o „Android“ ir „iOS“ vartotojai gali žaisti kartu.

„Tai yra strateginis kortų žaidimas, kurį galima žaisti internetu su nepažįstamais žmonėmis arba su artimaisiais, kurie yra visai šalia jūsų. Visgi žaisti su šalia esančiais žmonėmis yra kur kas smagiau, nes praktiškai kiekviena padėta korta būna nukreipta prieš kurį nors žmogų ir tai sukuria draugišką azartą tarp kelių žaidėjų. Žaidžiant šį žaidimą su artimaisiais emocijų bomba garantuota! Tiesa, pradžioje žaidimas gali pasirodyti kiek sudėtingas, tačiau supratus taisykles atsiveria daug strateginių galimybių ir žaidimas tampa labai įtraukiantis“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Išmanus kalėdinis atvirukas

Kokios Kalėdos be gausybės sveikinimų ir atvirukų? Net ir būdami namuose galite pasveikinti artimuosius ar draugus kūrybiškai, nusiunčiant jiems virtualų atviruką su savo ar draugų atvaizdu.

„Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių švenčių negalėsite sutikti su savo artimaisiais, puiki proga juos pradžiuginti išsiunčiant išmanų atviruką. Tam skirtos programėlės patogios, lengvai naudojamos ir interaktyvios. Todėl ne tik greičiau sukursite virtualų sveikinimą, bet ir efektyviau pasidalinsite geromis emocijomis. O tai šventiniu laikotarpiu yra vienas svarbiausių akcentų“, – sako „Bitės Profas“.

Programėlė „ElfYourself“ („Android“ ir „iOS“) padės sukurti animuotą vaizdo sveikinimą. Jums tereiks įkelti nuotrauką ir programėlė ją įmontuos į vaizdo įrašą, kuriame šoksite apsirengęs elfo drabužiais. Na, o išsiilgusiems sveikinimų rašymo ranka patiks „Felt“ („Android“ ir „iOS“). Šioje programėlėje sveikinimo tekstą galima užrašyti ranka išmaniojo telefono ekrane, įkomponuoti į pasirinktą atviruką ir išsiųsti.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: