„POCO M4 Pro“ apžvalga

Dažnas renkantis naują išmanųjį telefoną dabar ieško tokio, kurio galimybės leidžia kokybiškai mėgautis ir mėgstamiausiais žaidimais. „POCO M4 Pro“ – vienas pigiausių ir labiausiai žaidėjų akį traukiančių šios serijos modelių išsiskiria turima galia, greičiu, puikiu ekranu ir baterija. Kuo žaidėjus ir kitus „Android“ gerbėjus gali nustebinti naujieji „POCO“ šeimos nariai, pasakoja „Bitės Profas“ Vaidas.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Dizainas – plastikinis korpusas, standartinė ausinių jungtis, įmontuotas infraraudonųjų spindulių siųstuvas, optinis pirštų skaitytuvas ir naujas meniu, o IP53 sertifikatas – apsauga nuo dulkių ir vandens purslų.
  • Didelis ir šviesus „AMOLED“ technologijos ir Full HD+ raiškos ekranas su 90 Hz vaizdo atsinaujinimo dažniu.
  • Greitas „MediaTek Helio G96“ procesorius su 6/8GB darbine atmintimi ir „LiquidCool Pro“ aušinimo sistema, stereo garsiakalbiai ir galimybė prasiplėsti esamą vidinę atminį.
  • 5000mAh talpos baterija, 33 W greitas įkrovimas laidu, tačiau nepalaikomos belaidžio ar atvirkštinio krovimo funkcijos.
  • Triguba pagrindinė kamera: 64 MP pagrindinis su portretiniu režimu, 8 MP itin plataus kampo, 2 MP makro objektyvas ir priekinė kamera.

Daugiau apie išmanųjį telefoną „POCO M4 Pro“ sužinokite „Bitės Profo“ Vaido parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Jei mėgstate žaidimus ir norite telefonui išleisti mažiau nei kelis šimtus eurų – tikrai rekomenduočiau „POCO M4 Pro“. Pagal savo kainą, šis išmanusis iš tiesų gali pasigirti greičiu, puikiu ekranu ir ištverminga, greitai įkraunama baterija“, – teigia „Bitės Profas“ Vaidas.

Žaidimų išmaniesiems telefonams pasiūla pastebimai auga, todėl „Bitės Profai“ išbandė daugumą populiariausių ir atrinko TOP 10 žaidimų „Android“ ir „iOS“ įrenginiams.

Jei mėgstate žaisti ne tik išmaniaisias telefonais, tačiau ir žaidimų konsolėmis, „Bitės Profų“ apžvalgoje sužinokite, kokie „Playstation 5“ ir „Xbox Series X/S“ žaidimai iš tiesų verti dėmesio.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.