Geidžiamiausio pasaulyje telefono apžvalga. BITĖS Profai sveikina su balandžio 1-ąja!  

Nors nostalgiją keliančio telefono „Nokia 3310“ negalime priskirti prie naujausių ar išmaniausių įrenginių, tačiau jį tikrai galime pavadinti tikrų tikriausia legenda. Tokių funkcijų, kaip kritimams atsparus korpusas ar iki savaitės laikanti baterija, norėtume ir šių dienų savo telefonuose. Kokios funkcijos pavergė naudotojų širdis, video apžvalgoje pasakoja „Bitės Profė“ Elena.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Akis mažiau varginantis monochrominis ekranas ir kritimas atsparus plastikinis korpusas
  • Atsparumas vandeniui – netyčia sušlapinę telefoną, lengvai galėsite išardyti korpusą ir mobilųjį kruopščiai išdžiovinti
  • Aktyviai naudojantis „Nokia 3310“ vieno įkrovimo pakaks kelioms dienoms
  • Puikus telefonas pramogoms: galite mėgautis telefone iš anksto instaliuotais žaidimais, tokiais kaip jau klasika tapęs „Gyvatėlės“ žaidimas, o taip pat galėsite susikurti asmeninį skambėjimo toną

Daugiau apie „Nokia 3310“ ir jo savybes sužinokite „Bitės Profės“ Elenos parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Nors šis vaizdo apžvalga – nuotaikingas sveikinimas su balandžio 1-ąja, tikiu, kad kiekvienas mūsų tikrai atsimename legenda tapusią „Nokia 3310“. Neabejoju, kad kai kurių šio telefono funkcijų norėtume net ir dabartiniuose mūsų naudojamuose išmaniuosiuose įrenginiuose“, – teigia „Bitės Profė“ Elena.

„Nokia 3310“ – tikrų tikriausia legenda. Prieš daugiau nei 20 metų pasauliui pristatytas kultinis telefonas ir šiomis dienomis yra gerai žinomas. Kaip šiai bendrovei ir jos įrenginiui pavyko užkariauti vartotojų širdis ir tapti legenda, pasakoja „Bitės Profai“.

Tačiau Suomijos bendrovė, gaminusi šį įrenginį, pardavė gamybos teises „Microsoft“. Į kokių produktų gamybą sėkmingai persiorientavo „Nokia“, pasakoja „Bitės Profai“.

Prieš prasidedant išmaniųjų telefonų erai, mobiliųjų telefonų rinkoje be konkurencijos karaliavo „Nokia“. Tačiau šiomis dienomis, „Nokia“ įrenginių parduotuvėje nepamatysime. „Bitės Profai“ apžvelgia, kokios buvo 10 didžiausių nesėkmių mobiliųjų telefonų istorijoje.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.