Geidžiamiausio pasaulyje telefono apžvalga. BITĖS Profai sveikina su balandžio 1-ąja!  

Nors nostalgiją keliančio telefono „Nokia 3310“ negalime priskirti prie naujausių ar išmaniausių įrenginių, tačiau jį tikrai galime pavadinti tikrų tikriausia legenda. Tokių funkcijų, kaip kritimams atsparus korpusas ar iki savaitės laikanti baterija, norėtume ir šių dienų savo telefonuose. Kokios funkcijos pavergė naudotojų širdis, video apžvalgoje pasakoja „Bitės Profė“ Elena.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Akis mažiau varginantis monochrominis ekranas ir kritimas atsparus plastikinis korpusas
  • Atsparumas vandeniui – netyčia sušlapinę telefoną, lengvai galėsite išardyti korpusą ir mobilųjį kruopščiai išdžiovinti
  • Aktyviai naudojantis „Nokia 3310“ vieno įkrovimo pakaks kelioms dienoms
  • Puikus telefonas pramogoms: galite mėgautis telefone iš anksto instaliuotais žaidimais, tokiais kaip jau klasika tapęs „Gyvatėlės“ žaidimas, o taip pat galėsite susikurti asmeninį skambėjimo toną

„Nors šis vaizdo apžvalga – nuotaikingas sveikinimas su balandžio 1-ąja, tikiu, kad kiekvienas mūsų tikrai atsimename legenda tapusią „Nokia 3310“. Neabejoju, kad kai kurių šio telefono funkcijų norėtume net ir dabartiniuose mūsų naudojamuose išmaniuosiuose įrenginiuose“, – teigia „Bitės Profė“ Elena.

„Nokia 3310“ – tikrų tikriausia legenda. Prieš daugiau nei 20 metų pasauliui pristatytas kultinis telefonas ir šiomis dienomis yra gerai žinomas. Kaip šiai bendrovei ir jos įrenginiui pavyko užkariauti vartotojų širdis ir tapti legenda, pasakoja „Bitės Profai“.

Tačiau Suomijos bendrovė, gaminusi šį įrenginį, pardavė gamybos teises „Microsoft“. Į kokių produktų gamybą sėkmingai persiorientavo „Nokia“, pasakoja „Bitės Profai“.

Prieš prasidedant išmaniųjų telefonų erai, mobiliųjų telefonų rinkoje be konkurencijos karaliavo „Nokia“. Tačiau šiomis dienomis, „Nokia“ įrenginių parduotuvėje nepamatysime. „Bitės Profai“ apžvelgia, kokios buvo 10 didžiausių nesėkmių mobiliųjų telefonų istorijoje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: