Sveikiname įsigijus naują „Samsung“ televizorių!

Naujas išmanusis televizorius dažnai reiškia naujas funkcijas, dar geresnę raišką, kokybišką garsą ir neeilines galimybes. Kad galėtumėte jomis naudotis visapusiškai, jums reikės atlikti keletą žingsnių. „Bitės Profai“ dalinasi instrukcijomis ir patarimais, kurie padės lengviau ir patogiau naudotis naujutėliu „Samsung“ televizoriumi.
 

„Išmanieji televizoriai jau seniai nėra skirti žiūrėti tik televizijos kanalus. Internetinė televizija, muzika, vaizdo žaidimai, mėgstamas „Go3 | BITĖ“ televizijos turinys bei kitos filmų ir serialų platformos – šiomis galimybėmis galite mėgautis turėdami išmanųjį „Samsung“ televizorių“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip tinkamai nustatyti išmanųjį televizorių?

Kad galėtumėte sėkmingai naudotis savo naujuoju televizoriumi, pirmą kartą jį įjungus reikės atlikti pirminius nustatymus – pasirinkti kalbą, šalį, laiko zoną ir kitas pagrindines funkcijas. „Bitės Profas“ Martynas paruošė instrukciją, kuri padės tai padaryti itin lengvai.

Kaip sukurti paskyrą „Samsung“ televizoriuje?

„Samsung“ televizoriams sukurta daug programėlių. Tam, kad galėtumėte jų atsisiųsti ar išnaudoti kitas išmanias funkcijas, turite televizoriuje turėti „Samsung“ paskyrą. Kaip lengvai sukurti „Samsung“ paskyrą, šiame straipsnyje išsamiai pasakoja „Bitės Profas“ Martynas.

Kaip prijungti išmanųjį „Samsung“ televizorių prie interneto ryšio?

Prijungus išmanųjį televizorių prie interneto galėsite atsisiųsti įvairias programėles, kurios ne tik leis žiūrėti daugiau filmų bei serialų, bet ir klausytis muzikos. Pavyzdžiui, „Youtube“, „Spotify“ ar „Go3 | BITĖ“ ir kt. Šioje instrukcijoje „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kaip tai padaryti lengvai.

Kaip pradėti naudotis „Bitės“ televizija namams „Go3“ „Samsung“ televizoriuje?

„Go3 | BITĖ“ televizija leidžia mėgautis dešimtimis skirtingų tiesioginės transliacijos kanalų, sporto kanalais, filmais ar serialais. Pradėti naudotis „Bitės“ televizija namams „Go3“ televizoriuje „Samsung“ jums padės „BITĖS Profo“ paruošta vaizdo instrukcija.

Išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai išmaniesiems televizoriams

Norite išnaudoti visas išmaniojo „Samsung“ televizoriaus suteikiamas galimybes? „Bitės Profas“ Martynas dalinasi gudrybėmis, kurios padės su savo naujo įrenginio galimybėmis susipažintti kur kas lengviau. Visas išsamias instrukcijas rasite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: