Kaip prijungti telefoną prie kompiuterio?

Vienas paprasčiausių būdų perkelti nuotraukas, vaizdo įrašus, muzikos ir kitus failus iš telefono į kompiuterį arba atvirkščiai – prijungti išmanųjį prie kompiuterio naudojant USB laidą. Detalia instrukcija, kaip tai padaryti, dalijasi „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Prijungdami „Android“ įrenginį prie kompiuterio, suteikite kompiuteriui prieigą prie telefono duomenų
  • USB laidu prijungsite „iOS“ įrenginį prie kompiuterio per „iTunes“ programą
  • Prijungę telefoną prie kompiuterio, galėsite naršyti telefono aplankuose, perkelti failus, peržiūrėti nuotraukas ir kt.

„Vienas nesudėtingiausių ir greičiausių būdų duomenims iš telefono į kompiuterį (ir atvirkščiai) perkelti – USB laidas. Daugeliui jo net nereikia įsigyti papildomai, nes jis dažniausiai jau būna įrenginio komplektacijoje“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip prijungti prie kompiuterio „Samsung“ „Huawei“ ar kitą „Android“ telefoną?

Prijungę telefoną prie kompiuterio laidu, pirmiausia suteikite kompiuteriui prieigą prie telefono duomenų. Priešingu atveju – USB laidu prijungus telefoną prie kompiuterio, jis neatpažins jūsų įrenginio.

„USB laidu prijunkite telefoną prie kompiuterio. Po to, kai telefono ekrane iššoks pranešimas „Leisti pasiekti telefono duomenis?“, spustelėkite „Gerai“. Jei nematote pranešimo ar kompiuteris neatpažįsta įrenginio, greitajame telefono meniu peržiūrėkite „Android“ sistemos pranešimus ir pasirinkite „Failų perkėlimas“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Kitas žingsnis – kompiuterio klaviatūroje vienu kartu paspauskite „Windows“ logotipo klavišą ir E raidę. Taip atidarysite kompiuterio failų naršyklę. Ekrano šone esančiame sąraše spustelėkite ant savo telefono pavadinimo – taip galėsite naršyti telefono aplankuose, iškelti ar įkelti failus, nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Visas nuotraukas ir vaizdo įrašus, esančius išmaniajame telefone, į kompiuterį persikelti galite pasinaudoję USB laidu. Kaip greitai ir nesudėtingai tai padaryti, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.

Kaip „iPhone“ telefoną prijungti prie kompiuterio?

Prieš prijungdami „iPhone“ įrenginį prie kompiuterio, iš pradžių į kompiuterį atsisiųskite ir įdiekite „iTunes“ programą. Ją galite rasti oficialiame „Apple“ pagalbos puslapyje.

„Tuomet USB laidu prijunkite telefoną prie kompiuterio. Iškart po to telefono ekrane iššoks pranešimas su klausimu, ar pasitikėti įrenginiu. Spustelėkite „Trust“ (liet. Pasitikėti). Kompiuteryje atverkite „iTunes“ programą – pamatysite telefono ženkliuką, kurį paspaudę, atversite visus telefono duomenis. Čia galėsite tiek atnaujinti telefoną, tiek išsaugoti atsarginę duomenų kopiją, perkelti nuotraukas ir pan.“, – aiškina M. Vrubliauskas.

Norėdami sužinoti, kaip lengvai perkelti nuotraukas į debesis ir atlaisvinti vietos telefone , skaitykite šį straipsnį.

Išmanieji įrenginiai suteikia galimybę darbą iš namų padaryti dar efektyvesnį. „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, kaip būnant namuose patogiam darbui išnaudoti visus turimus išmaniuosius įrenginius.

Be to, naudojamą kompiuterį galite prijungti ir prie televizoriaus – tai gali būti itin patogu norintiems žiūrėti filmus per didesnį ekraną, žaisti vaizdo žaidimus ar net dalyvauti nuotoliniuose pokalbiuose. Detalią instrukciją, kaip prijungti kompiuterį prie televizoriaus, pateikia „Bitės profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: