Išmaniųjų telefonų klaviatūrų išbandymas: kuri patogiausia ir greičiausia?

„Nokia 3310“ meta iššūkį išmaniesiems telefonams! „Bitės Profai“ atliko rašymo greičio testą – ar išmaniųjų telefonų klaviatūros nurungs legendinio „Nokia 3310“ mygtukus? Jie ne tik atskleis, kuri klaviatūra padeda tekstą parašyti greičiausiai, bet ir pristatys populiariausias klaviatūrų programėles, jų privalumus ir funkcijas bei padės išsirinkti patogiausią.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Programėlė „Gboard“: „Google“ sukurta klaviatūra labiausiai tiks norintiems bendrauti balso komandomis ar naudoti tiesioginį vertėją
  • „Microsoft“ sukurtoje klaviatūroje „Switfkey“ įdiegtas automatinis lietuvių kalbos taisymas ir palaikymas, kuriame yra integruota net žemaičių kalba
  • „Fleksy“ – puikus pasirinkimas norintiems turėti suasmenintą klaviatūrą su išskirtiniais dizaino elementais
  • „Grammarly“ pravers dažnai susirašinėjantiems anglų kalba – su klaviatūra galėsite pasitikrinti šia kalba parašytą tekstą

 

„Svarbiausia, kad išmaniojo telefono ar planšetės klaviatūra būtų patogi būtent jums. Rinkdamiesi ją, atkreipkite dėmesį į tai, ką dažniausiai veikiate su įrenginiu: dažnai bendraujate oficialiais laiškais anglų kalba, o galbūt vertinate patogumą ir norite valdyti klaviatūrą greitomis komandomis. Rekomenduoju pasirinkti klaviatūrą pagal savo poreikius, kuri padės jums kiekvieną dieną“, – pataria „Bitės Profė“ Elena.

Kaip sekėsi legendiniam telefonui „Nokia 3310“ greičio rašymo teste, galite išsiaiškinti peržiūrėję vaizdo įrašą, o norintiems sužinoti daugiau apie gamintoją „Nokia“ ir kaip padangas bei tualetinį popierių gaminusi Suomijos bendrovė tapo viena 5G įrangos lyderių, pasakoja „Bitės Profai“.

Šių laikų išmaniuosiuose telefonuose galime ne tik naudotis skirtingomis klaviatūromis, bet ir atrasti daug įvairių funkcijų. Dėl jų gausos, smulkesnės, tačiau tikrai naudingos funkcijos kartais net praslysta pro vartotojų akis. Dėl šios priežasties, „Bitės Profai“ dalijasi, kaip aktyvuoti šias funkcijas ir išnaudoti visą išmaniųjų įrenginių potencialą.

Norintiems gyventi lengviau ir patogiau, o reikiamas funkcijas atlikti greičiau, „Bitės Profai“ pristato svarbiausias „Windows“ ir kelių kitų dažniausiai naudojamų programų klavišų kombinacijas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: