Kaip padovanoti mokamą žaidimą ar programėlę?

Artėja draugo gimtadienis ar ieškote dovanos Kalėdoms ir galvojate, kad puiki dovana būtų programėlė ar žaidimas? Gera žinia ta, kad šiandien tai visiškai įmanoma. Nupirkę dovaną programėlių parduotuvėje „App Store“, galėsite ją kartu su linkėjimu išsiųsti draugui ar šeimos nariui. O kaip tą padaryti „iPhone“ telefonuose, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Norėdami iš „App Store“ įsigytą programėlę ar žaidimą galite padovanoti draugui
  • Prieš pirkdami dovaną, „App Store“ pridėkite šiuo metu naudojamą ar kitą telefono numerį
  • Programėlę ar žaidimą draugui galite išsiųsti tą pačią dieną ar atidėti ateičiai
  • Apie gautą dovaną draugas ar šeimos narys bus informuotas el. laišku

„Neabejoju, kad daugelis sutiktų, jog praktiškos dovanos yra pačios geriausios. O šiandien, kai tiek daug laiko praleidžiame internete, naujas žaidimas, pomėgius atspindinti ar gyvenimą lengvinanti programėlė pradžiugins tikrai kiekvieną. Tiesa, jei galvojate, kad dovanos pirkimas užims daug laiko, galiu nuraminti – užteks atlikti kelis veiksmus ir netrukus ji pasieks draugo ar šeimos nario el. pašto dėžutę“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip atsiskaityti „App Store“ naudojant „Bitės“ mobiliojo telefono numerį?

Nusprendus padovanoti draugui žaidimą ar programėlę, svarbu sužinoti, kaip dovaną įsigyti, t. y. kaip už pirkinį atsiskaityti „App Store“ programėlėje.

Pirmiausia atverkite telefono nustatymus ir ekrano viršuje spustelkite ant savo „Apple ID“ (vardo ir pavardės).

Atsivėrusiame lange parsirinkite „Payment & Shipping“ (liet. mokėjimas ir pristatymas).

Kitame lange spustelkite „Add Payment Method“ (liet. pridėti mokėjimo metodą) ir pasirinkite „Mobile Phone“ (liet. mobilusis telefonas).

Toliau pasirinkite, ar pirkimams „App Store“ naudosite dabartinį telefono numerį (angl. Use this Mobile Number) ar kitą (angl. Use Different Mobile Number).

Jei pasirinkote šiuo metu telefone naudoją numerį, apačioje esančiame sąraše įveskite ar peržiūrėkite jau esančią informaciją: vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį.

Spustelėkite dešiniajame viršutiniame ekrano kampe esančią parinktį „Submit“ (liet. pateikti).

„Štai ir viskas. Nuo šiol galite pirkti dovaną „App Store“ parduotuvėje naudodami savo telefono numerį“, – teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Kitu atveju, jei pasirinkote naudoti kitą telefono numerį, įveskite jį ir po to spauskite dešiniajame viršutiniame ekrano kampe esančią parinktį „Submit“ (liet. pateikti).

Atsivėrusiame lange įveskite keturženklį kodą, gautą SMS žinute, ir dešiniajame viršutiniame ekrane kampe spauskite „Submit“ (liet. pateikti).

Skiltyje „Payment and Shipping“ (liet. mokėjimas ir pristatymas), prie nustatymų, matysite telefono numerio, kuris pridėtas kaip atsisakymo programėlių parduotuvėje būdas, pabaigą.

Kaip padovanoti programėlę ar žaidimą?

Kai telefono numeris jau pridėtas, atverkite „App Store“ programėlę. Jei reikia, prisijunkite įvesdami savo „Apple ID“ ir slaptažodį.

Raskite programėlę ar žaidimą, kurį norite dovanoti, ir spustelkite ant jo ikonos.

Bakstelėkite mygtuką „Share“ (liet. bendrinti), po to – „Gift App“ (liet. dovanoti programėlę).

Įveskite dovanos gavėjo el. pašto adresą. Jei norite, galite pridėti žinutę su sveikinimu ar palinkėjimu.

„Pagal numatytąsias nuostatas dovana išsiunčiama iškart, kai ją nuperkate. Jei norite, kad siurprizas gavėją pasiektu vėliau, bakstelkite ekrane „Other date“ (liet. kita data), įveskite ir išsaugokite savo pasirinkimą. Pavyzdžiui, galite pasirinkti, kad dovana žmogų pasiektų per gimtadienį ar Kalėdas“, – sako M. Vrubliauskas.

Spustelkite „Next“ (liet. toliau), pasirinkite dovanos temą ir pasirinkite „Next“ (liet. toliau).

Tuomet pasirinkite „Buy“ (liet. pirkti), „Buy Now“ (liet. pirkti dabar) ir „Done“ (liet. atlikta).

Kaip atsiimti dovanotą programėlę ar žaidimą?

Apie gautą dovaną žmogus bus informuotas el. paštu. Norint pasinaudoti programėle ar žaidimu, laiške jis turės spustelti „Redeem“ (liet. panaudoti).

Dovana bus priimta ir automatiškai pradėta siųsti į įrenginį.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: