Kaip padovanoti mokamą žaidimą ar programėlę?

Artėja draugo gimtadienis, o gal ieškote dovanos Kalėdoms? Gera žinia ta, kad šiandien artimuosius galite nustebinti programėle ar žaidimu. „iPhone“ telefone užsukę į programėlių parduotuvę „App Store“ galėsite nupirkti tokią dovaną ir ją kartu su linkėjimu išsiųsti mylimam žmogui. Kaip tai padaryti, išsamiai pasakoja „Bitės Profas“ Martynas.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Iš „App Store“ įsigytą programėlę ar žaidimą galite padovanoti draugui.
  • Prieš pirkdami dovaną, „App Store“ pridėkite šiuo metu naudojamą arba kitą telefono numerį.
  • Programėlę ar žaidimą artimajam galite išsiųsti tą pačią dieną arba vėliau.
  • Apie gautą dovaną draugas ar šeimos narys bus informuotas el. laišku.

„Neabejoju, kad daugelis sutiktų, jog praktiškos dovanos yra pačios geriausios. Na, o šiandien, kai tiek daug laiko praleidžiame internete, naujas žaidimas, pomėgius atspindinti ar gyvenimą lengvinanti programėlė pradžiugins tikrai kiekvieną. Tiesa, jei galvojate, kad dovanos pirkimas užims daug laiko, galiu nuraminti – užteks atlikti kelis veiksmus ir netrukus ji pasieks draugo ar šeimos nario el. pašto dėžutę“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip atsiskaityti „App Store“ naudojant „Bitės“ mobiliojo telefono numerį?

Nusprendus padovanoti draugui žaidimą ar programėlę, svarbu sužinoti, kaip dovaną įsigyti, t. y. kaip už pirkinį atsiskaityti programėlių parduotuvėje „App Store“.

Pirmiausia atverkite telefono nustatymus ir ekrano viršuje pasirinkite savo „Apple ID“ (vardą ir pavardę).

Atsivėrusiame lange spauskite „Payment & Shipping“ (liet. mokėjimas ir pristatymas).

Tada spustelkite „Add Payment Method“ (liet. pridėti mokėjimo metodą) ir pasirinkite „Mobile Phone“ (liet. mobilusis telefonas).

Po to nuspręskite, kokį telefono numerį naudosite pirkimams „App Store“. Jeigu dabartinį, spauskite „Use This Mobile Number“ (liet. naudoti šį mobiliojo telefono numerį), o jei kitą – „Use Different Mobile Number“ (liet. naudoti kitą mobiliojo telefono numerį).

Tuo atveju, jei pasirinkote šiuo metu išmaniajame naudojamą numerį, apačioje esančiame sąraše įveskite ar peržiūrėkite jau pateiktą informaciją: vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį.

Tada spustelėkite dešiniajame viršutiniame ekrano kampe esančią parinktį „Submit“ (liet. pateikti).

„Štai ir viskas. Galite naudoti telefone esantį numerį tam, kad pirktumėte dovaną „App Store“ programėlių parduotuvėje“, – teigia „Bitės Profas“.

Kitu atveju, jei pasirinkote naudoti kitą telefono numerį, įveskite jį ir po to spauskite dešiniajame viršutiniame ekrano kampe esančią parinktį „Submit“ (liet. pateikti).

Atsivėrusiame lange įveskite keturženklį kodą, gautą SMS žinute, ir dešiniajame viršutiniame ekrano kampe spauskite „Submit“.

Skiltyje „Payment and Shipping“, prie nustatymų, matysite telefono numerio, kuris pridėtas kaip atsisakymo programėlių parduotuvėje būdas, pabaigą.

Kaip padovanoti programėlę ar žaidimą?

Kai telefono numeris jau pridėtas, atverkite programėlių parduotuvę „App Store“. Jei reikia, prisijunkite įvesdami savo „Apple ID“ ir slaptažodį.

Tada raskite, tiksliau, į paieškos laukelį įveskite, norimos dovanoti programėlės ar žaidimo pavadinimą ir spustelkite atitinkamą ikoną.

Dabar bakstelėkite mygtuką „Share“ (liet. bendrinti), po to – „Gift App...“ (liet. dovanoti programėlę).

Įveskite dovanos gavėjo el. pašto adresą. Jei norite, galite pridėti žinutę su sveikinimu ar palinkėjimu.

„Pagal numatytąsias nuostatas dovana išsiunčiama iškart, kai ją nuperkate. Jei norite, kad siurprizas gavėją pasiektų vėliau, bakstelkite „Other date“ (liet. kita data), įveskite ir išsaugokite tinkamą datą spausdami „Next“ (liet. toliau). Jūs galite pasirinkti, kad dovana žmogų pasiektų, pavyzdžiui, per gimtadienį ar Kalėdas“, – sako M. Vrubliauskas.

Dabar pasirinkite dovanos temą ir spustelėkite „Next“.

Tuomet pasirinkite „Buy“ (liet. pirkti), „Buy Now“ (liet. pirkti dabar) ir „Done“ (liet. atlikta).

Kaip atsiimti dovanotą programėlę ar žaidimą?

Apie gautą dovaną žmogus bus informuotas el. paštu. Tam, kad pasinaudotų programėle ar žaidimu, laiške jis turės spustelti „Redeem Now“ (liet. atsiimti dabar).

Po to paspaudęs viršutiniame dešiniajame ekrano kampe esantį mygtuką „Done“ (liet. atlikta) ir grįžęs į pagrindinį ekraną artimasis išvys, kad programėlė arba žaidimas į įrenginį pradėjo siųstis automatiškai.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: