Geriausi mokami „App Store“ žaidimai

Nemažai vartotojų įpratę naudotis tik nemokamais žaidimais ir į mokamus net nesidairyti. O nevertėtų – mokami žaidimai dažnai būna dar kokybiškiau išpildyti ir mažiau puola vartotoją reklamomis. Kokiems žaidimams būtų verta skirti keletą Eurų? Rekomendacijas pateikia „Bitės Profai“.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 žaidimus, kuriuos vertėtų padovanoti
  • „Fieldrunners“ – strategijos kaip įveikti varžovą
  • „GTA San Andreas“ – išmaniuosiuose telefonuose atgimusi klasika
  • „GRID Autosport“ – žaidimas atsipalaidavimui ir automobilių fanams
  • „The Room Three“ – pabėgimo kambarys per telefono ekraną
  • „Need for Speed Most Wanted“ – rimčiausias lenktynių iššūkis

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamus žaidimus dovanų, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Šiais laikais sukuriama tiek daug įvairiausių žaidimų, kad tarp jų lengva pasiklysti ir sudėtinga atrasti tikrai kokybiškus kūrinius. Be to, daugelį vartotojų erzina nuolatinės reklamos. Rekomenduojami žaidimai pasiūlys ne vieną valandą nuotykių ir nekamuos prašymais pirkti papildomus lygius. Tarp jų įmanoma rasti pigią ir smagią dovaną beveik bet kam, net ir sau pačiam“, – sako „Bitės Profė“ Agnė Adomaitytė.

Pateikiame TOP 5 dovanas žaidimus.

Jei norite padovanoti programėlę kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šioje instrukcijoje.

„Fieldrunners“ – strategijos kaip įveikti varžovą

fieldrunners-zaidimas-appstore
 
Žaidimus galima skirstyti į dvi pagrindines kategorijas: greitus (lenktynes, šaudykles ir t.t.) bei lėtus (galvosūkius, atsipalaidavimo žaidimus ir t.t.). „Fieldrunners“ priklauso antrajai kategorijai. Jis lėtas, reikalaujantis apmąstyti kiekvieną ėjimą, ilgai trunkantis, tačiau visiškai vertas panaudoto laiko.

„Mano nuomone, tai vienas pačių geriausių telefonams skirtų žaidimų. Jame prašoma žaidėjo sugalvoti strategiją kaip statyti bokštelius ir saugotis nuo varžovo. „Fieldrunners“ sukurtas taip, kad vartotojas galėtų įgyvendinti labai skirtingus gynybos planus, o vieno geriausio sprendimo nėra. Taigi žaidžiant reikalingas ir gebėjimas planuoti, ir lankstumas prisitaikant prie varžovo strategijos“, – analizuoja „Bitės Profė“.

Jei pažįstate strateginių žaidimų gerbėjų, kurie dar nėra išbandę „Fieldrunners“, žaidimas taps puikia dovana, kuri užims tikrai ne vieną vakarą. Žaidimą padovanoti ar nusipirkti „iOS“ vartotojai gali paspaudę čia.

„Android“ vartotojai jo dovanoti negalės, tačiau gali nusipirkti patys sau paspaudę čia.

„GTA San Andreas“ – išmaniuosiuose telefonuose atgimusi klasika

gtasa-zaidimas-appstore
 
Daugumos vaizdo žaidimų apžvalgininkų įsitikinimu, tai vienas geriausių žaidimų per visą istoriją. Sukurtas dar 2004 m., iš pradžių veikė asmeniniuose kompiuteriuose ir konsolėse. Versija išmaniesiems buvo sukurta 2013 m. Ji patobulina geresnėmis grafikos detalėmis, pavyzdžiui, realistiškiau atvaizduojamais šešėliais.

„Žmones, anksčiau žaidusius „GTA San Andreas“ per kitas platformas, pirmą kartą įjungus žaidimą telefone apima nostalgija – smagu prisiminti ir iš naujo išgyventi tuos pačius nuotykius mobiliojo ekrane. Tai iki šiol vienas populiariausių žaidimų programėlių parduotuvėse. Akivaizdu, kad jis nesensta, yra aktualus ir naujai žaidėjų kartai, tad iš perkamiausių viršūnės trauktis neketina“, – įsitikinus išmaniųjų įrenginių ekspertė.

„GTA San Andreas“ taps puikia dovana ne tik tiems, kurie žaidžia telefonu dažnai ir daug, bet ir tiems, kurie jaučia šiam žaidimui nostalgiją. Žaidimą padovanoti ar nusipirkti „iOS“ vartotojai gali paspaudę čia.

„Android“ vartotojai jo dovanoti negalės, tačiau gali nusipirkti patys sau paspaudę čia.

„GRID Autosport“ – žaidimas atsipalaidavimui ir automobilių fanams

Lenktynės jau seniai yra vienas populiariausių žaidimų žanrų. „GRID Autosport“ yra kiek neįprastas žaidimas – jis kainuoja kaip išmanaus telefono žaidimui gana brangiai (10.99 Eur) ir užima net 4 GB telefono atminties. Jį atsisiuntus nebesiūloma įsigyti jokių mokamų priedų, o žaidimas vyks sklandžiai ir lengvai.

„Tai grafikos galimybėmis stebinantis lenktynių žaidimas, kurį galima žaisti jau nuo 2014 m. per „Xbox“ arba „PlayStation 3“ žaidimų konsoles. Pagaliau žaidimas atsirado telefonuose, kuriuose grafika nenusileidžia senesnėms konsolėms. Anksčiau buvęs populiarus žaidimas šiandien išgyvena renesansą, nes jį išbando ir pamilsta tie, kurie praeityje neturėjo galimybių žaisti, nes „GRID Autosport“ buvo prieinamas tik konsolių arba kompiuterių turėtojams“, – pastebi „Bitės Profė“.

Žaidimą įsigyti ar padovanoti „iOS“ naudotojai gali čia.

Deja, kol kas dovanoti programėles galima tik per „App Store“, tad jei naudojate „Android“, „GRID Autosport“ nusipirksite nebent sau, o tai galite padaryti paspaudę čia.

„The Room Three“ – pabėgimo kambarys per telefono ekraną

Jei norite padovanoti lengvą, neįpareigojančią ir kartu naudingą dovaną – išbandykite galvosūkį „The Room Three“. Jis paremtas visame pasaulyje populiaria pabėgimo kambario idėja. Turint omenyje, kad yra mokamas, žaidimas turi itin daug įvertinimų ir beveik aukščiausią įmanomą „App Store“ reitingą, tad vartotojų nuomone jis tikrai vertas kelių eurų.

„Žaidime reikia spręsti įvairiausio tipo galvosūkius, pavyzdžiui, atrakinti sudėtingos konstrukcijos dėžes be rakto. Kiekvieną objektą leidžiama apžiūrėti 3D erdvėje ir kartais sprendimą pasiūlo mažytė, pirmąkart galbūt pro akis praslystanti detalė. Tai idealus žaidimas atsipalaiduoti po darbo dienos, kuris padės užmiršti visus kitus klausimus, bet kartu jis puikiai įveikiamas ant sofos ar net lovoje“, – rekomenduoja A. Adomaitytė.

Galvoti su „The Room Three“ reikės daug. Ir pereina jį iš pirmo karto tik labai mažai kas. Bet atsiliepimai patvirtina – stengtis tikrai verta.

Žaidimą padovanoti ar nusipirkti „iOS“ vartotojai gali paspaudę čia.

„Android“ vartotojai jo dovanoti negalės, tačiau gali nusipirkti patys sau paspaudę čia.

„Need for Speed Most Wanted“ – rimčiausias lenktynių iššūkis

Iš kitų lenktyninių žaidimų šis išsiskiria dviem savybėmis: tikroviška grafika ir sudėtingumu. Apie 2 GB užimantis „Need for Speed Most Wanted“ atrodo taip realistiškai, kad labiau primena ne kitus žaidimus telefonui, bet žaidimų konsolėms skirtas lenktynes. Be to, skubant kiekvienas, net mažytis susidūrimas atima daug greičio.

„Tai nėra vienas žaidimų, kuriuos atsisiunti tam, jog laimėtum kiekvienas lenktynes. „Most Wanted“ sudėtingumas nuolat kyla, varžovai darosi vis greitesni ir kai kurioms lenktynėms įveikti gali prireikti net keliolikos bandymų. O dažnai net vienas atsitrenkimas į apsauginę sieną atima šansus išsiveržti į priekį. Bet kai pergalė nėra lengvai pasiekiama, ji tampa kur kas smagesnė. Žaidimas neabejotinai skirtas trokštantiems adrenalino ir norintiems patirti išskirtinį laimėjimo jausmą“, – pasakoja „Bitės Profė“.

Nuo „GRID Autosport“ „Need for Speed“ skiriasi greičiu ir sunkumu: „Most Wanted“ automobiliai juda nerealistiškai greitai ir suvaldyti juos trasoje tampa kur kas sunkiau. Jei mėgstate prieš pergalę dar kiek paprakaituoti – tai išbandymas būtent jums.

Žaidimą padovanoti ar nusipirkti „iOS“ vartotojai gali paspaudę čia.

„Android“ vartotojai jo dovanoti negalės, tačiau gali nusipirkti patys sau paspaudę čia.

Jei ieškote jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriaus-zaidimu-telefonai-top5

geriausi-ismanieji-telefonaii-3

geriausi-zaidimu-kompiuteriai-top5

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.