„Huawei Watch 4 | Watch 4 Pro“ išmaniųjų laikrodžių apžvalga

„Huawei“ gamintojo išmaniųjų laikrodžių serija „Watch 4“ – įkvėpta žvaigždžių. Tuo įsitikinti galima vos žvilgtelėjus į šių laikrodžių ciferblatą. Žinoma, ryšį su žvaigždėmis atskleidžia ir kitos „Watch 4“ ir „Watch 4 Pro“ laikrodžių savybės. Jas vaizdo apžvalgoje išsamiai pristato „Bitės Profas“ Žygis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • 4 serijos „Huawei“ išmanieji laikrodžiai – įkvėpti žvaigždžių.
  • Šie įrenginiai puikuojasi dideliu aukštos raiškos AMOLED ekranu, kuriame vaizdą matysite net ir ryškiai šviečiant saulei.
  • Dar vienas laikrodžių privalumas – „eSIM“ paslaugos palaikymas.
  • Abu modeliai turi išskirtinių sporto ir sveikatos funkcijų, pavyzdžiui, arterijų standumo aptikimo.
 

„Rinkdamiesi išmaniuosius laikrodžius, kone visada dėmesį pirmiausia kreipiame į jų dizainus. Šiuo atveju „Huawei“ stebina net ir visko mačiusius – nerūdijančio plieno ekrano korpusą turintis „Watch 4“ įrenginys yra lengvesnis, plonesnis ir atrodo moderniau. Jį itin patogu mūvėti sportuojant dėl fluoroelastomerinės apyrankės. Tuo metu „Watch 4 Pro“ laikrodis gali pasigirti, kad jo korpusas pagamintas iš ą dengia sferinio safyro kristalas. Beje, šio modelio apyrankė yra odinė, tad jis puikiai dera prie klasikinio stiliaus aprangos“, – sako „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia nieko nelaukiant žiūrėti „Watch 4“ ir „Watch 4 Pro“ išmaniųjų laikrodžių vaizdo apžvalgą, kurioje juos pristato detaliau.