„Huawei Watch 3“ ir „Watch 3 Pro“ išmaniųjų laikrodžių apžvalga

Technologijų milžinės „Huawei“ išmanieji laikrodžiai „Watch 3“ ir „Watch 3 Pro“ – didelis žingsnis į priekį išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Puikus baterijos laikymas, eSIM technologija, visiškai nauja operacinė sistema – tai tik keli šio įrenginio privalumai. Ką dar sugeba šie išmanieji „Huawei“ laikrodžiai, išsamiau pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Išmaniuosiuose laikrodžiuose – visiškai nauja, paties „Huawei“ sukurta operacinė sistema „Harmony“
  • „Watch 3“ ir „Watch 3 Pro“ laikrodžiuose įdiegta eSIM technologija padės skambinti ir atsiliepti į skambučius, jei telefono nebus šalia
  • Vienas iš didžiausių išmaniųjų laikrodžių privalumų – baterijos ištvermingumas: „Watch 3“ be pakrovimo galėsite naudoti 2-3 dienas, o „Watch 3 Pro“ išlaikyti gali net iki 5 dienų
  • Puikūs sporto pagalbininkai – žingsniamatis, širdies ritmo matuoklis, per 100 skirtingų treniruočių rūšių

Daugiau apie išmaniuosius „Huawei“ laikrodžius „Watch 3“ ir „Watch 3 Pro“ bei jų funkcijas sužinokite „Bitės Profo“ Mantvydo parengtoje vaizdo apžvalgoje:
 

„Huawei Watch 3“ ir „Watch 3 Pro“ – išties tvirti ir pažangūs įrenginiai. Jie vieni iš geriausiai sveikatingumo rodiklius ir sporto pažangą sekančių išmaniųjų laikrodžių. Be to, yra itin patogiai valdomi, o baterijos ištvermingumas gerokai pralenkia konkurentų siūlomus išmaniuosius laikrodžius. Šie laikrodžiai – ne tik stilingi ir patogūs, tačiau pasižymi ir aukšta kokybe bei ypatingu našumu“, – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Kasdien susiduriame su užduotimis, kurias būtina atlikti. Tobulėjančių technologijų pagalba dabar tai padaryti galime greitai ir lengvai. Šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai taip pat tampa patogiais įrankiais, padedančiais atlikti kasdienes užduotis. „Bitės Profai“ dalijasi 5 išmaniųjų laikrodžių funkcijomis, kurios palengvins jūsų gyvenimą.

Jei po šios apžvalgos nusprendėte įsigyti arba ką tik įsigijote „Huawei“ laikrodžius „Watch 3“ arba „Watch 3 Pro“, „Bitės Profai“ paruošė išsamią instrukciją, kaip prijungti šiuos laikrodžius prie telefono ir aktyvuoti eSIM paslaugą.

Tam, kad įrenginį, atitinkantį jūsų poreikius išsirinkti būtų dar paprasčiau, „Bitės Profai“ parengė geriausių išmaniųjų laikrodžių TOP5.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.