Darom telefone! 5 žingsniai, kad telefonas veiktų sklandžiai

Atėjęs pavasaris daugumai siejasi su generaline tvarka: švariname savo namus, daržus ir aplinką. Visgi ar kada pagalvojote, kad verta švarinti ir savo išmanųjį telefoną? Atlikus nesudėtingus veiksmus jūsų telefonas veiks sklandžiau, greičiau, jame atsiras daugiau vietos, bateriją krauti teks dar rečiau, o įrenginys tarnaus ilgiau. Šiais metais BITĖS Profai tampa iniciatyvos Mes darom dalimi ir kviečia švarinti ne tik aplinką, bet ir savo išmanųjį telefoną!
 

Ištrinkite nenaudojamas programėles

Vidutiniškai žmogus savo išmaniajame turi apie 80 programėlių, iš kurių kasdien naudoja vos 9. Nenaudojamos programėlės lėtina telefono veiklą, tad jei norite, kad jūsų įrenginys veiktų greičiau, sklandžiau – būtinai jas ištrinkite.

istrinkite-nenaudojamas-programeles

Išvalykite programėlių talpyklą

Pastebėjote, kad jūsų išmanusis sulėtėjo ar pradėjo strigti? Verta žinoti, kad vos keliais mygtukų paspaudimais galite vėl paspartinti savo telefono veikimą.
 
kas-yra-programeliu-talpykla

Atnaujinkite telefono operacinę sistemą bei programėles

Išmaniuosiuose telefonuose esanti programinė įranga ir programėlės, kurias atsisiunčiate, yra nuolat tobulinamos. Būtent todėl itin svarbu reguliariai jas atnaujinti – taip nebelieka kai kurių veikimo ar saugumo spragų.
 
atnaujinti-operacine-sistema

Perkelkite video ir nuotraukas į debesis – internetines duomenų saugyklas

Jei telefone ir vėl pritrūkote vietos, nebūtina gaišti laiko galvojant, kurias nuotraukas ar vaizdo įrašus mažiausiai gaila ištrinti – yra ir patogesnių būdų atlaisvinti vidinę išmaniojo atmintį.
 
nuotraukos-is-telefono-i-debesis

Išjunkite automatinį ekrano šviesumo reguliavimą ir sumažinkite ekrano užmigimo laiką

Ar žinojai, kad išmaniojo ekrano nustatymai turi daug įtakos kiek dažnai teks krauti savo įrenginį? Juk vienas labiausiai bateriją eikvojančių veiksnių – per ryškus ar per daug apkrautas ekranas.
 
taupus-ekranas-taupi-baterija