Kuo išsiskiria „Cecotec Conga“ robotai-siurbliai?


 
Renkatės robotą dulkių siurblį? Lietuvoje gamintojas „Cecotec“ dar mažiau žinomas, tačiau Vakarų Europoje – jau gerokai įsitvirtinęs. O kas būdinga būtent šio gamintojo robotams dulkių siurbliams „Cecotec Conga“ ir kodėl į juos vertėtų atkreipti dėmesį, „Bitės Profas“ Mantvydas pasakoja vaizdo įraše.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Cecotec Conga“ išmanieji siurbliai valdomi ne tik telefonu specialios programėlės pagalba, bet ir specialiu komplektacijoje esančiu pulteliu
  • „Conga“ siurblių privalumas – specialùs valymo šepetėlis Jalisco, todėl gali atlikti net 4 veiksmus: siurbti, plauti, šveisti ir šluostyti
  • Šie išmanieji dulkių siurbliai pasižymi didele siurbimo galia, todėl šio gamintojo robotai siurbliai tinka ir sunkiau išvalomoms dangoms, pavyzdžiui, kilimams

„Cecotec – Lietuvoje naujas, bet Europoje laiko patikrintas ir patikimas buitinės technikos gamintojas. Šio gamintojo robotai siurbliai yra vieni kokybiškiausiai namų tvarka pasirūpinančių įrenginių. Jei dairotės patogaus ir namų ruošą padedančio atlikti pagalbininko, „Cecotec Conga 1890“, „Conga 2690“ ir „Conga 4490“ – puikūs pasirinkimai“, – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Siurblys robotas gali tapti nuostabiu pagalbininku tvarkant namus, tačiau labai svarbu išsirinkti įrenginio modelį tinkamiausią jūsų namams. Mes retai susimąstome, kokiuose skirtinguose namuose gyvename – skirtingas išplanavimas, ne vienodos grindų dangos ir žmonių gyvenimo būdas. Visa tai lemia kitokius valymo poreikius. „Bitės Profai“ pasakoja, kaip teisingai išsirinkti siurblį robotą.

Tačiau jei vis dar negalite išsirinkti roboto siurblio, „Bitės Profai“ apžvelgė visus įrenginius ir išskyrė penkis geriausius tam, kad išsirinkti labiausiai atitinkantį jūsų poreikius būtų lengviau.

Daugiau patarimų, kaip lengviau palaikyti tvarką namuose, šeimoje pasiskirstyti namų ruošos darbus ir paversti tvarkymąsi žaidimu, galite išgirsti „Profkaste“, kuriame apie tai diskutuoja „Bitės Profas“ Mantvydas ir tvarkymosi ekspertė Giedrė Bagdonienė.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: