„Samsung Galaxy A52 | A72“ apžvalga

Dėl puikaus kainos ir kokybės santykio, jau kelerius metus iš eilės, „Samsung Galaxy A“ serijos telefonai sulaukia didelio pasisekimo – praeitų metų modelis „Galaxy A51” buvo pats perkamiausias išmanusis telefonas Europoje. Ką sugeba ir kokias funkcijas siūlo atnaujinta „Galaxy A52“ versija ir išmaniojo didysis brolis „Galaxy A72“, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išmanieji telefonai yra atsparūs vandeniui ir dulkėms, o jų ekranus apsaugo „Corning Gorilla Glass 5“
  • Šių modelių ekranai vieni iš geriausių, lyginant su kitais panašios kainos telefonais, o aukštesnis vaizdo atnaujinimo dažnis užtikrina sklandesnes animacijas ir patogesnį bei malonesnį naudojimą
  • Nesvarbu, ar telefoną naudosite žaidimams, vaizdo įrašų peržiūrai ar naršymui internete – išmanieji telefonai su užduotimis susitvarkys nepriekaištingai
  • Abiejų telefonų baterijos – gerokai didesnės nei prieš tai buvusių išmaniųjų, taip pat „A“ serijos modeliai palaiko spartųjį krovimą

„Išbandžius šiuos išmaniuosius, tampa aišku, kodėl „A“ serijos telefonai susilaukia pagyrų. „Samsung“ puikiai supranta, kuriose vietose verta investuoti mažiau, o kur vartotojai nėra pasiruošę daryti jokių kompromisų. „Samsung Galaxy A52“ ir „Samsung Galaxy A72“ telefonai – puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems patikimo telefono už patrauklią kainą“, – teigia „Bitės Profas“ Mantvydas.

Vidutinių telefonų klasėje tikrai daug puikių modelių, kurie kai kuriais parametrais pasižymi net ir flagmanams būdingomis savybėmis, o įsigyti juos galima už žemesnę kainą. „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius ir išrinko penkis geriausius modelius iki 400 eurų tam, kad išsirinkti išmanųjį, labiausiai atitinkantį poreikius, būtų lengviau.

Išmaniųjų rinkoje „A“ serijos telefonai dar kitaip vadinami flagmanais. Šie įrenginiai pasižymi geriausiomis kameromis, galingiausiais procesoriais ir kitomis naujausiomis technologijomis. „Bitės Profai“ dalijasi aukščiausios klasės mobiliųjų TOP5.

Jei jūsų artimųjų rate išmaniojo telefono ieško vyresnio amžiaus žmonės, „Bitės Profai“ rekomenduoja peržiūrėti sudarytą penkių išmaniųjų telefonų modelių sąrašą, kurie puikiai atitiks senjorų poreikius.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: