Sveikiname įsigijus naują „LG“ televizorių!

Naujas išmanusis televizorius reiškia naujas funkcijas, dar geresnę raišką ir neeilines galimybes. Kad visos jos būtų išnaudotos, jums reikės atlikti keletą žingsnių. „Bitės Profai“ dalinasi instrukcijomis ir patarimais, kurie padės įrenginiu pradėti naudotis lengviau ir patogiau.
 

„Atsiradus išmaniesiems televizoriams, šie toli gražu nebėra tik įrenginiai, skirti žiūrėti televizijos kanalus. Internetinė televizija, muzika, vaizdo žaidimai bei kitos filmų ir serialų platformos – visa tai galite pasiekti vos keliais pultelio mygtukų paspaudimais. Neabejojame, kad visų funkcijų naudą netrukus pajusite ir patys“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip tinkamai nustatyti išmanųjį televizorių?

Kad galėtumėte sėkmingai naudotis savo naujuoju televizoriumi, pirmą kartą jį įjungus reikės nustatyti pirminius parametrus – pasirinkti kalbą, šalį, laiko zoną ir kitas pagrindines funkcijas. „Bitės Profas“ Martynas dalinasi žingsniais, kurie padės tai padaryti itin lengvai.

Kaip sukurti paskyrą „LG“ televizoriuje?

Jei norite į savo „LG“ televizorių siųstis programėles ir mėgautis išmaniojo televizoriaus teikiamomis galimybėmis, jums reikės susikurti „LG“ paskyrą. Laimei, ją sukurti itin lengva.  „Bitės Profas“ Andrius paruošė išsamią instrukciją, kaip tai padaryti.

Kaip prijungti išmanųjį „LG“ televizorių prie interneto ryšio?

Nesvarbu, ar mėgstate žiūrėti filmus, serialus, klausytis muzikos „Youtube“ ar „Spotify“, žaisti vaizdo žaidimus – visoms programėlėms reikia interneto. Kad išnaudotumėte visas išmaniojo televizoriaus galimybes, jį prijunkite prie interneto. Šioje instrukcijoje „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kaip tai padaryti lengvai.

Kaip pradėti naudotis „Bitės“ televizija namams „Go3“ „LG“ televizoriuje?

„Go3 | BITĖ“ leidžia mėgautis dešimtimis skirtingų tiesioginės transliacijos kanalų, sporto kanalais, filmais ar serialais. Norint pradėti naudotis „Bitės“ televizija namams „Go3“, kaip tai padaryti „LG“ televizoriuje, „Bitės Profas“ pasakoja šiame straipsnyje.

Išsamios naudojimo instrukcijos ir naudingi patarimai išmaniesiems televizoriams

Esate girdėję, kad prie išmaniojo televizoriaus galite prijungti savo telefoną ar kompiuterį, tačiau neįsivaizduojate kaip tai padaryti? „Bitės Profas“ Martynas žino daugybę gudrybių, kurios suteiks dar geresnę patirtį, naudojantis išmaniuoju televizoriumi. Jomis dalinasi šiose išsamiose instrukcijose.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: