Naudingi patarimai ir instrukcijos „iPhone“ telefonų savininkams

Nepriklausomai nuo to, ar savo „iPhone“ telefoną turite jau seniai, o galbūt juo naudotis pradėjote tik dabar, svarbu žinoti, kad jame – daugybė galimybių. „Bitės Profai“ paruošė krūvą patarimų ir instrukcijų, kurios padės lengvai atrasti ir išbandyti visas jūsų „iPhone“ galimybes.
 

„Išmanusis – neatsiejamas kiekvieno kasdienis palydovas. Juo skambiname, naršome, ieškome informacijos ar net fotografuojame. Kad šios užduotys būtų atliekamos dar efektyviau ir lengviau, gamintojai įdiegė papildomų funkcijų ir gudrybių“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pradėti naudotis „Mano BITĖ“ savitarnos programėle?

Galimybė sužinoti savo telefono sąskaitos sumą ir ją apmokėti, sužinoti, kaip naudojame savo duomenis, gauti specialius pasiūlymus vos keliais paspaudimais – itin patogi ir sutaupanti daugybę laiko. Tai padaryti galite „Mano BITĖ“ programėlėje, kaip sužinoti mokėtiną sumą, ją apmokėti, gauti specialius pasiūlymus ar analizuoti savo duomenų naudojimo ypatumus „Bitės Profai“ dalinasi šiame straipsnyje.

Naudingi patarimai kaip prailginti baterijos tarnavimo laiką?

Ilgai veikianti išmaniojo baterija – viena svarbiausia telefono funkcijų. Kad ji būtų kuo ilgaamžiškesnė, būtina žinoti, kaip taisyklingai ją įkrauti, prižiūrėti bei naudotis išmaniuoju. Šiame „Bitės Profų“ straipsnyje rasite svarbiausius patarimus, kaip tai padaryti.

„iCloud“ internetinė duomenų saugykla: kas tai ir kaip pradėti naudotis?

„iCloud“ – virtuali duomenų saugykla, kurią galima lengvai pasiekti iš visų „Apple“ įrenginių. Šioje saugykloje laikant sau svarbius duomenis bei dokumentus, galėsite jaustis užtikrinti, kad praradus įrenginį, asmeninės nuotraukos ir kitas turinys niekur nedings. Plačiau apie „iCloud“ bei kaip ja naudotis, šiame straipsnyje pasakoja „Bitės Profai“.

Naudingi patarimai, instrukcijos ir nustatymai jūsų „iPhone“ telefonui

Norite sužinoti dar daugiau gudrybių bei patarimų, kurie ne tik padės išnaudoti visas išmaniojo galimybes, bet ir pagreitins informacijos paieškos procesą? „Bitės Profai“ paruošė daugybę instrukcijų, kurios padės susipažinti su jūsų „iPhone“ galimybėmis. Instrukcijas ir patarimus rasite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: