Sveikiname įsigijus išmanųjį laikrodį!

Sveikiname – jūsų rankose naujas išmanusis laikrodis. Kad pažintis su jūsų nauju išmaniuoju laikrodžiu būtų kuo paprastesnė, „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, kaip aktyvuoti naujus „Samsung Galaxy Watch“ ir „Huawei Watch 4“ serijos laikrodžius bei juos lengvai susieti su turimu išmaniuoju telefonu.
 

„Naujas įsigytas išmanusis laikrodis – pirkinys, kurį norisi išbandyti nedelsiant. Tačiau kartais kyla klausimų, kaip tinkamai susieti laikrodį su turimu išmaniuoju telefonu, o ypač tuomet, kai jų operacinės sistemos yra skirtingos. Žinoma, dėl to nerimauti nereikėtų, nes „Bitės Profų“ komanda jums tą padės padaryti lengvai ir itin greitai“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip sujungti „Samsung Galaxy Watch“ laikrodį su „Android“ operacinę sistemą turinčiu telefonu?

Norint naudotis „Galaxy Watch“, jums reikės jį susieti su „Android“ operacinę sistemą turinčiu išmaniuoju telefonu. „Bitė Profas“ Martynas parengė nuoseklią instrukciją, kurioje pasakoja, kokius žingsnius reikės atlikti.

Kaip „Huawei Watch 4“ serijos laikrodį susieti su „Android“ operacinę sistemą turinčiu telefonu?

„Huawei Watch 4“ serijos laikrodžiai ir su „Android“ operacine sistema veikiantis išmanusis telefonas – puikus duetas. Kad turimus įrenginius susietumėte lengviau ir galėtumėte naudotis visomis teikiamomis išmaniojo laikrodžio funkcijomis, „Bitės Profas“ Andrius rekomenduoja pasinaudoti šia išsamia instrukcija.

Kaip aktyvuoti eSIM išmaniajame laikrodyje?

eSIM funkcija – ypač patogi, nes norint paskambinti ar parašyti žinutę, šalia nereikia turėti telefono. Ši paslauga turimą laikrodį paverčia kone nepriklausomu nuo išmaniojo telefono. Kaip naudotis eSIM technologija „Huawei Watch 4“ laikrodžiuose, pasakoja „Bitės Profas“ Andrius šioje instrukcijoje. Jei eSIM paslaugą aktyvuoti norite „Galaxy Watch“, pasinaudokite „Bitės Profo“ Martyno parengta instrukcija.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: