Kaip atkurti tinklo nustatymus „iPhone“ telefone?

Gamyklinių duomenų atkūrimas gali padėti išspręsti įvairius telefono veiklos sutrikimus, pavyzdžiui, neveikiantį interneto ryšį. Visgi, atkūrus gamyklinius parametrus, jūs prarasite visus savo duomenis. Laimei, susidūrus su sutrikusia interneto veikla, galima atkurti ne visus įrenginio nustatymus, o tik tinklo parametrus. Kaip tai padaryti „iPhone“ telefone, pasakoja „Bitės Profas“ Andrius.
 

„Jei nusprendėte atkurti gamyklinius parametrus, svarbu žinoti, kad kartu tu nustatymais dings ir visos jūsų programėlės, nuotraukos, adresatai ir kiti duomenys. Atkūrus tik tinklo parametrus, visa jūsų informacija liks, o interneto ryšio parametrai bus tokie, lyg pirmą kartą įjungus telefoną. Svarbiausia, kad tai padaryti labai lengva“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atstatyti tinklo parametrus „iPhone“ telefone?

Norėdami atstatyti tinklo parametrus, pirmiausia nueikite į „Settings“ ir pasirinkite skiltį „General“.

Naujai atsidariusiame lange paslinkite vaizdą žemyn ir pasirinkite „Transfer or Reset iPhone“. Tai padarę, spustelėkite pasirinkimą „Reset“.

Atlikę šiuos žingsnius, pamatysite naują lentelę, joje pasirinkite „Reset Network Settings“.

Atliktus žingsnius reikės patvirtinti ekrano užrakto atrakinimu. Tai padarius, jūsų tinklo nustatymai bus atkurti.

„Štai ir viskas, nuo šiol jūsų išmaniojo tinklo parametrai atkurti į tokius, kokie buvo įrenginį įjungus pirmą kartą. Nepamirškite, kad kartu su nustatymais, išsitrynė ir jūsų anksčiau įvesti „Wi-Fi“ ryšio slaptažodžiai, todėl, norint prisijungti prie interneto ryšio vėl, jums reikės juos suvesti iš naujo“, – sako A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: