Kaip pakeisti APN nustatymus „iPhone“ telefone?

APN (angl. Access Point Name) – nustatymas, kuris nurodo įrenginiui, kokiu būdu prisijungti prie mobiliojo interneto. Jei pakeitėte mobiliojo ryšio operatorių, tačiau neveikia mobilusis internetas, tai gali reikšti, kad APN reikšmė neatitinka operatoriaus nurodymų, todėl ją reikia pakeisti. „Bitės Profas“ pateikia instrukcija, kaip pakeisti APN nustatymus „iPhone“ telefone.
 

„Jei susidūrėte su neveikiančiu internetu vos į įrenginį įdėjus naują SIM kortelę, tai galėjo nutikti dėl neteisingos APN reikšmės, todėl ją reikia pakeisti rankiniu būdu. Visa laimė, kad tai išties nesudėtinga – užtruksite vos kelias minutes. Ši instrukcija tiks visų operatorių SIM korteles turintiems naudotojams, tačiau reikėtų apkreipti dėmesį, kad APN reikšmė, kurią reikės įvesti bus tinkama tik besinaudojantiems „Bitės“ SIM kortele”, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip pakeisti APN parametrus „iPhone“ išmaniajame?

Norint pakeisti APN parametrus, atsidarykite nustatymus (angl. Settings) ir pasirinkite skiltį „Mobile Service“.

 

Tuomet ieškokite pasirinkimo „Mobile Data Network“ ir spustelėkite jį.

 

„Naujai atsidariusiame lange matysite daug eilučių su įvairia informacija. Visa tai – APN nustatymai. Norint, kad „Bitės“ interneto ryšys veiktų sklandžiai, APN eilutėje įveskite „internet“, o laukelius „Username“ ir „Password“, palikite tuščius. Visa tai atlikę, galėsite sėkmingai naudotis stabiliu interneto ryšiu savo „iPhone“ telefone“, – aiškina A. Archangelskis.

 

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: