5 „Samsung Galaxy Buds“ ausinių funkcijos, kurių greičiausiai nežinote

„Samsung Galaxy Buds“ belaidės ausinės gerai žinomos dėl aukštos garso kokybės bei paprasto naudojimo. Tačiau šis įrenginys gali daug daugiau. „Bitės Profai“ atskleidžia 5 mažiau žinomas „Samsung Galaxy Buds“ belaidžių ausinių funkcijas, kurios pagerins kasdienio naudojimo patirtį.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Lengvai prijunkite ausines ne tik per „Wearable“ programėlę, bet ir prie kitų įrenginių, kurie programėlės nepalaiko.
  • Žaidimų režimas leis sumažinti garso delsą.
  • Sukurkite jums tinkamiausius garso nustatymus naudodami garso vienodintuvą.
  • Išjunkite aplinkos garso blokavimą ir skambučių metu girdėsite savo balsą.
  • Pamestas „Galaxy Buds“ serijos ausines lengvai rasite pasinaudoję paieškos funkcija.
 

„Tikiu, kad šio modelio ausines turintys puikiai žino apie jų gerą garso kokybę, tačiau ar žinojote, kad „Galaxy Buds“ turi ir kitų funkcijų? Pavyzdžiui, „žaidimų“ režimą ar galimybę lengvai rasti pamestas ausines. Tereikia žinoti, kaip šias funkcijas įjungti, o tai padaryti labai lengva“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Prijunkite ausines prie kitų įrenginių ne tik per programėlę

Ausines itin patogu prijungti per „Wearable“ programėlę, tačiau kyla klausimas – ką daryti, jei ausines norite naudoti su kitu įrenginiu, pavyzdžiui, kompiuteriu ar „iPhone“ telefonu? Laimei, ausines galite prijungti ir kitu būdu.

„Tą padaryti labai paprasta – įsidėkite abi ausines į ausis, paspauskite jų liečiamą paviršių ir palaikykite keletą sekundžių, kol išgirsite pyptelėjimą. Jei šis būdas neveikia, galite tai padaryti dar kitaip – abi ausines įdėkite į dėžutę, paspauskite ausinių liečiamą paviršių ir palaikykite, kol lemputė, esanti ant dėžutės, pradės mirksėti. Štai ir viskas – įrenginyje, su kuriuo norite naudoti ausines, ieškokite savo „Galaxy Buds“ modelio ir suporuokite“, – aiškina „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad jeigu jau naudojate kitus „Samsung“ įrenginius, pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį ar televizorių ir juose esate prijungę „Samsung“ paskyras, tuomet ausinės prie šių įrenginių prisijungs automatiškai.

Pasinaudokite specialiu „žaidimų“ režimu

Įprastai belaidės ausinės yra puikiai tinkamos muzikos klausymuisi arba vaizdo įrašų žiūrėjimui, kadangi garsas yra itin kokybiškas. Žaidžiantys žaidimus tikrai pritars, kad tokiu atveju svarbiausia visai ne kokybė, o kuo mažesnė garso delsa. Būtent tai šis režimas ir daro – sumažina garso delsą.

„Įjungus šį režimą ausinių garso kokybė gali neženkliai sumažėti, tačiau garso delsa neabejotinai pagerės, t.y. taps mažesnė. Šią funkciją įjungti galite tik tuomet, kai ausinės yra prijungtos per „Wearable“ programėlės. Atsidarę ją pasirinkite ausines, tuomet „Ausinių nustatymai“, spustelėkite „Laboratorijos“ bei įjunkite „Žaidimų režimas“, – pasakoja A. Archangelskis.

Vienodintuvas leis valdyti garso skambesį

Telefonai dažnai turi funkcijų, kurios padeda pagerinti garsą. Pavyzdžiui, „Samsung“ telefonų garso nustatymuose yra vienodintuvas, tačiau tokios funkcijos yra toli gražu ne visuose įrenginiuose. Visa laimė, kad atskirą garso vienodintuvą turi „Galaxy Buds“ ausinės.

„Naudodami vienodintuvą galėsite pasirinkti garso skambesį pagal savo poreikius, pavyzdžiui, labiau išryškinti žemus arba aukštus dažnius. Šią funkciją rasite „Wearable“ programėlėje pasirinkę savo ausines, atidarykite skiltį „Ausinių nustatymai“ ir spustelėkite „Vienodintuvas“. Čia išsirinkite sau labiausiai patinkančią kombinaciją“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Pokalbių metu girdėkite savo balsą

Jei dažnai kalbate telefonu su ausinėmis, tikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet savęs negirdite ir net nejausdami pradedate kalbėti labai garsiai. Su „Galaxy Buds“ ausinėmis galite įjungti funkciją, kuri leis pokalbių metų girdėti savo balsą. Taip galėsite puikiai susišnekėti su adresatu bei užtikrinti, kad nekalbate per garsiai.

„Šią funkciją rasite „Wearable“ programėlėje – joje pasirinkite savo ausines ir „Ausinių nustatymai“, tuomet spauskite „Naud. Aplinkos garsą per skamb.“. Taip ausinės neblokuos aplinkos garso skambučio metu, todėl girdėsite save. Svarbu žinoti, kad įjungus šią funkciją aplinkos garsą girdėsite tik skambučio metu, jei klausysite muzikos ar žiūrėsite vaizdo įrašą – aplinkos garsas bus blokuojamas“, – tvirtina „Bitės Profas“.

Pamestas ausines raskite lengvai

Surasti tokius mažus įrenginius kaip ausinės gali būti sudėtinga, net jei jos pasimetė jūsų namuose. Dėl šios priežasties „Galaxy Buds“ serijos ausinės turi suradimo funkciją. Ji veikia labai paprastai – ausinės pradeda skleisti itin aukšto dažnio garsą, kurį išgirsite net jei esate gana toli.

„Norint pasinaudoti šią funkciją atsidarykite „Wearable“ programėlę ir pasirinkite „Rasti mano ausines“. Naujai atsidariusiame lange spustelėkite „Skambutis“, tuomet „Pradėti“ bei pasirinkite „Leisti garsą“. Jokiu būdu nenaudokite šios funkcijos, jei tuo metu ausinės yra žmogaus ausyse, kadangi toks didelis garsas gali itin pakenkti klausai“, – perspėja A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: