Kaip nemokamai atsiųsti žaidimų į „Samsung“ telefoną?

Atsipūsti nuo darbų ar mokslų padeda ne tik naršymas internete, bendravimas su draugais socialiniuose tinkluose, bet ir žaidimai. Kad kasdien nereikėtų žaisti tų pačių, šių laikų telefonai siūlo itin plačią žaidimų įvairovę. O kaip juos nemokamai atsiųsti į „Samsung“ telefoną, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Galaxy Store“ – „Samsung“ įrenginiams skirta programėlių parduotuvė, iš kurios galima nemokamai atsisiųsti telefonui ar laikrodžiui skirtų žaidimų
  • „Galaxy Store“ parduotuvėje rasite žaidimų ar programėlių, kurių nėra „Google Play“, pavyzdžiui, „Fortnite“ ar „TOPsport“
  • Iš „Galaxy Store“ galima parsisiųsti ir programų, skirtų žaisti „DeX“ režimu

Visuose „Android“ telefonuose yra „Google Play“, o „Samsung“ telefonuose dar  ir „Galaxy Store“ programėlių parduotuvė, kur šių išmaniųjų naudotojai gali rasti žaidimų, kurių nėra „Google Play“. Taip pat „Samsung“ prieš kurį laiką atnaujino parduotuvės dizainą taip, kad žaidimus būtų kuo lengviau ir paprasčiau atrasti“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atsisiųsti nemokamų žaidimų ir programėlių „Samsung“ telefone?

Vienas iš žaidimų, kurį rasite tik „Galaxy Store“ – gerai visiems žinomas „Fortnite“. Į „Android“ įrenginius jį galima parsisiųsti arba iš pačių kūrėjų „Epic Games“ svetainės, arba iš „Galaxy Store“. „Google Play“ parduotuvėje šiuo metu šio žaidimo nerasite.

Taigi, norėdami žaidimą parsisiųsti iš „Galaxy Store“, atverkite programėlę ir spustelėkite paieškos simbolį.

Paieškos laukelyje įveskite „Fortnite“ ir iškart matysite žaidimą vystančios bendrovės „Epic Games“ programėlę.

Spustelėjus programėlę, ekrano apačioje atsiras mygtukas „Įdiegti“ arba „Atidaryti“. Spustelėkite vieną iš jų.

„Galaxy Store“ rasite ir daugiau išskirtinių pasiūlymų. Atverkite programėlėje žaidimų skiltį – čia rasite populiariausias programėles, pavyzdžiui, „TOPsport“, kurios neturi „Google Play“. – teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jei naudojate „Samsung“ išmanųjį laikrodį (išskyrus „Galaxy Watch4“) , tuomet ekrano apačioje rasite šiems įrenginiams skirtą skiltį „Laikrodis“, iš kur galėsite atsisiųsti žaidimų ar kitų programėlių į savo laikrodį.

„Taip pat svarbu žinoti, kad dalį programėlių, skirtų telefonui ar laikrodžiui, galima atnaujinti tik „Galaxy Store“ parduotuvėje. Norėdami pamatyti tokių programėlių sąrašą, spustelėkite „Meniu“ ir „Naujiniai“. Telefonui skirtas programėles rasite skiltyje „Programos“, o laikrodžiui – „Laikrodis“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: