„Apple Watch Ultra 2“ apžvalga

Su „Apple Watch Ultra 2“ išmaniuoju laikrodžiu galite drąsiau leistis net ir į ekstremalius nuotykius. Pavyzdžiui, išbandyti alpinizmą ar laisvąjį nardymą. „Bitės Profas“ Žygis vaizdo apžvalgoje išsamiai pasakoja, kuo „Apple Watch Ultra 2“ pasižymi ir yra pranašesnis už savo pirmtaką, kad su naujuoju laikrodžiu susipažintumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple Watch Ultra 2“ ekraną saugo itin tvirtas safyro kristalu dengtas stiklas, o jo kraštus – 95 proc. perdirbto titano korpusas.
  • Naujasis laikrodis su „Trail Loop“ arba „Alpine Loop“ apyranke – anglies dioksido atžvilgiu neutralus produktas.
  • Įprastu režimu šio „Apple“ kompanijos įrenginio baterija veikia iki 36 val., o pasirinkus „Low Power Mode“ – net iki 72 val.
  • Iki 2024 metų „Apple Watch Ultra 2“ taps prieinama „Double Tap“ funkcija, kuri jį leis valdyti dar paprasčiau.

„Pirmiausia norisi pasidžiaugti „Apple“ dizainu – naujasis laikrodis išlaikė savo pirmtakui būdingas linijas. Tiesa, pažvelgus į jo parametrus pokyčių išties netrūksta. Štai „Apple Watch Ultra 2“ ekranas gali pasiekti net 3 000 nitų šviesumą! Šia savybe dabar negali pasigirti joks kitas telefonas ar laikrodis. Taigi įrenginio vaizdą puikiai matysite bet kokiomis oro sąlygomis. Kitaip tariant, tiek grybaudami tirštu rūku apgaubtame miške, tiek buriuodami jūroje ypač saulėtą dieną. Be to, naujasis laikrodis turi dvigubus garsiakalbius, net 3 mikrofonus ir palaiko eSIM paslaugą. Skambučio metu su draugu ar šeimos nariu galėsite sklandžiai dalintis įspūdžiais po nutrūktgalviškų nuotykių, nes vienas kitą girdėsite ypač aiškiai“, – sako „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti „Apple Watch Ultra 2“ išmaniojo laikrodžio apžvalgą, kurioje jį pristato dar detaliau.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: