„Apple AirPods“ galimybės: 5 funkcijos, apie kurias greičiausiai nežinojote

„Apple AirPods“ belaidės ausinės išties žavi savo garso kokybe ir lengvu naudojimu. Prie šių savybių prisijungia minimalistinis dizainas, o kaip dar funkcijos, kurių galbūt nežino net tie, kurie ausines naudoja ne pirmus metus. „Bitės Profai“ dalinasi penkiomis „AirPods“ savybėmis, kurios leis ne tik mėgautis muzika bei skambinti, bet ir dar labiau pagerins naudojimo patirtį.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „AirPods“ galite lengvai prijungti ir prie kitų įrenginių – kompiuterio, televizoriaus bei „Android“ telefono.
  • Koreguokite garso nustatymus naudodami garso vienodintuvą.
  • Savo „AirPods“ baterijos lygį matykite „iPhone“ pagrindiniame ekrane.
  • „AirPlay“ leis turinį iš vieno telefono klausyti dvejose „AirPods“ ausinių porose.
  • Liečiamo paviršiaus komandas pritaikykite pagal savo poreikius – prilietus ausines sustabdykite muziką ar iškvieskite „Siri“ asistentą.
 

„Apple AirPods“ belaidės ausinės visame pasaulyje itin populiarios ne veltui – jos ne tik užtikrina aukštą garso kokybę, tačiau taip pat leidžia jų funkcijas pritaikyti pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, koreguoti aukštų ir žemų garso dažnių santykį arba liečiamo paviršiaus komandas. Geriausia dalis ta, kad tokias ir panašias funkcijas aktyvuoti itin lengva“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ausines galite prijungti ne tik prie „iPhone“ telefono.

Įprastai vos atidarius „AirPods“ ausinių dėžutę, jos prisijungs prie susieto „iPhone“ telefono. Visgi, ausines galite lengvai prijungti ir prie kitų įrenginių – kompiuterio, televizoriaus bei su „Android“ operacine sistema veikiančio telefono.

„Norint prijungti „AirPods“ prie kitų įrenginių, pirmiausia reikia įjungti poravimo režimą ausinėse. Įdėkite ausines į dėžutę bei paspauskite mygtuką, esantį dėžutės nugarėlėje, ir palaikykite kelias sekundes, kol pradės mirksėti balta švieselė. Tuomet savo telefone, kompiuteryje ar bet kuriame kitame įrenginyje įjunkite „Bluetooth“ įrenginių langą ir pasirinkite savo „AirPods“, – aiškina A. Arhcnagelskis.

Garso vienodintuvas leis koreguoti garso skambesį

„iPhone“ telefonai turi itin išskirtinę funkciją, kuomet prie jų yra prijungtos „ AirPods“ arba „Beats“ ausinės – jie leidžia garso skambesį valdyti pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, padidinti skleidžiamus žemus arba sumažinti aukštus dažnius bei atvirkščiai.

„Norint rasti šiuos nustatymus pirmiausia savo „AirPods“ prijunkite prie „iPhone“ telefono. Tuomet keliaukite į „Settings“, juose pasirinkite „Accessibility“ ir ieškokite „Audio & Visual“ skilties. Atsidarius šią kategoriją pasirinkite „Headphone Accomodations“. Čia rasite įvairių vienodintuvo pasirinkimų bei kitų naudingų garso nustatymų, kurie leis pritaikyti skambesį pagal savo pomėgius“, – tvirtina „Bitės Profas“.

Ausinių įkrovos lygį matykite telefono ekrane

„AirPods“ belaidės ausinės – neturi jokio ekranėlio, todėl kartais gali būti sunku žinoti, kiek yra įkrauta jų baterija. Anot išmaniųjų įrenginių eksperto, savo ausinių baterijos įkrovimo lygį galite stebėti pagrindiniame „iPhone“ ekrane – tam reikės pridėti papildomą valdiklį.

„Tai padaryti galite paspaudus ant tuščios vietos savo pagrindiniame ekrane ir palaikius kelias sekundes, kol ekrano viršuje, kairėje pusėje atsiras pliuso ikona. Paspauskite ją ir iššokusiame sąraše ieškokite „Batteries“. Rekomenduoju rinktis pailgą valdiklį, kadangi jame galėsite matyti ne tik ausinių baterijos lygį, bet ir kitų „Bluetooth“ ryšiu prijungtų įrenginių, pavyzdžiui, laikrodžio ar planšetinio kompiuterio. Pasirinkus valdiklį, paspauskite jį ir palaikykite, tuomet nuvilkite jį ten, kur norite matyti ekrane“, – teigia A. Archangelskis.

Prie vieno įrenginio prijunkite dvejas ausinių poras

Tokia funkcija itin naudinga, kuomet keliaujate arba sportuojate su draugais. Jei žiūrite vaizdo įrašą ar klausote muzikos per savo „AirPods“ ir norite turiniu pasidalinti su draugu ar drauge, ši funkcija leidžia vienam įrenginiui groti muziką per dvejas ausinių poras.

„Norint įjungti šią funkciją, programėlėje, kurioje klausotės turinio, atsidarykite „AirPlay“ meniu ir pasirinkite „Share Audio...“. Tuomet telefonas pradės ieškoti dar vienų šalia esančių ausinių, todėl laikykite jų dėklą atidarytą. Jeigu jų surasti nepavyko, įjunkite poravimo režimą naudodamiesi aukščiau esančia instrukcija. Suradus įrenginį vėl pasirinkite „Share Audio“, – tvirtina „Bitės Profas“.

Pakeiskite liečiamo paviršiaus komandas

Įprastai du kartus spustelėjus „AirPods“ liečiamą paviršių jūsų telefonas perjungs dainą grojaraštyje arba atsilieps į gaunamą skambutį. Tačiau šią komandą galima lengvai pakeisti ir spustelėjus liečiamąjį paviršių, telefonas atliks kitus veiksmus, pavyzdžiui, sustabdys grojantį turinį arba iškvies „Siri“ asistentą.

„Koreguoti liečiamo paviršiaus komandas galite tik tuomet, kai ausinės yra prijungtos prie „iPhone“ telefono. Tuomet nustatymuose pasirinkite „Bluetooth“ ir šalia savo „AirPods“ pavadinimo spustelėkite simbolį su „i“ raide. Dabar galėsite pasirinkti norimą „Double-Tap“ komandą tiek kairėje, tiek dešinėje ausinėje“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: