Naudingi patarimai ir instrukcijos telefonų su „Android“ OS savininkams

Išmanieji telefonai neabejotinai palengvina ne tik susisiekimą su žmonėmis, bet ir kitus kasdienius darbus. Šių įrenginių galimybių dažnai būna tiek daug, kad apie visas jas žinoti gali būti sudėtinga. „Bitės Profai“ parengė išsamias instrukcijas ir gausybę naudingų patarimų, kurie padės lengviau išnaudoti visas išmaniojo galimybes.
 

„Nuo visiems žinomos skambučių ir žinučių galimybės iki profesionalo darbą primenančių nuotraukų bei jų redagavimo – tokios plačios yra išmaniųjų galimybės. Todėl natūralu, kad apie dalį jų tikriausiai nesate girdėję. Šiam tikslui esame mes, „Bitės Profai“, kurie visą informaciją surenka už jus, o jums tereikia sėkmingai naudotis visomis su „Android“ operacine sistema veikiančio išmaniojo funkcijomis“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pradėti naudotis „Mano BITĖ“ savitarnos programėle?

Jau esame įpratę, kad išmaniajame telefone galime pasiekti visą mums reikalingą informaciją. Ne išimtis ir galimybė valdyti savo mobiliojo ryšio operatoriaus plano nustatymus. Kaip naudojantis mobiliąja programėle „Mano BITĖ“: greitai, patogiai ir lengvai sužinoti mokėtiną sumą, apmokėti sąskaitą už „Bitės“ paslaugas, peržiūrėti specialius pasiūlymus, duomenų naudojimo statistiką, galite rasti šioje „Bitės Profų“ parengtoje instrukcijoje.

Naudingi patarimai kaip prailginti baterijos tarnavimo laiką?

Kaip ilgai galėsime naudotis savo išmaniuoju jo neįkrovus, priklauso nuo įrenginio baterijos veiklos. Jos suprastėjusį veikimą dažnai gali lemti ir mūsų naudojimo įpročiai. „Bitės Profai“ dalijasi patarimais, kaip naudotis telefonu, kad jo baterija veiktų visą dieną, o gal net ilgiau. Naudingus patarimus galite rasti šiame straipsnyje.

Kaip lengvai perkelti failus iš telefono į kompiuterį?

Failų perkėlimas iš telefono į kompiuterį yra pakankamai dažnas procesas, siekiant užtikrinti patogų darbą su dokumentais ar nuotraukomis ar norint neprarasti duomenų. Kaip tai padaryti lengvai ir nenaudojant laido, išsamioje instrukcijoje nurodo „Bitės Profai“.

Naudingi patarimai, instrukcijos ir nustatymai jūsų su „Android“ operacine sistema veikiančiam telefonui

Norite sužinoti dar daugiau gudrybių bei patarimų, kurie ne tik padės išnaudoti visas išmaniojo galimybes, bet ir pagreitins informacijos paieškos procesą? „Bitės Profai“ paruošė daugybę instrukcijų, kurios padės susipažinti su savo išmaniojo galimybėmis. Instrukcijas ir patarimus rasite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: