BITĖS verslo klasės internetas

Ne pažadai, o šviesos greitis

Galima naudotis iš karto
Statinis IP
Nuo 35 €/mėn.
Užsisakykite Plačiau

Sauga ir internetas – kartu apsimoka

Gaukite nuolaidą nuo 560 Eur išsirinkę BITĖS verslo klasės interneto ir išmaniųjų saugos sprendimų paketą, atitinkantį Jūsų verslo poreikius.

Pasiūlymams galioja papildomos sąlygos, su jomis susipažinti galite čia.

Sidabrinis verslo sprendimų rinkinys

ARBA
Išmanioji centralė
2 durų ir langų
atidarymo detektoriai
2 Judesio detektoriai
Dūmų detektorius
Vidaus sirena
Belaidė valdymo klaviatūra
Lauko sirena
Nuolaida nuo 560 €

Auksinis verslo sprendimų paketas

Išmanioji centralė
2 durų ir langų
atidarymo detektoriai
2 Judesio detektoriai
Dūmų detektorius
Vidaus sirena
Belaidė valdymo klaviatūra
Lauko sirena
Nuolaida nuo 920 €

BITĖS internetas šiuo metu aptarnauja 72 KIKA parduotuves visoje Lietuvoje.


Turint didelį parduotuvių tinklą ir platų asortimentą, kokybiškas interneto ryšys tampa labai svarbus, ypač prireikus greitai patikrinti likučius. KIKA parduotuvėse internetą taip pat naudojame kasų darbui, darbuotojų poreikiams ir reklaminiams klipams į TV perduoti. Didžiąją dalį parduotuvių BITĖ ryšys pasiekia 4G tinklu – toks sprendimas nereikalauja kiekvienam taške tiesti kabelių, o tai įrengiant prekybos vietą verslui yra patogu.

Remigijus Gedmantas, naminių gyvūnų, prekių ir paslaugų jiems įmonių grupės „Kika Group“ IT vadovas

BITĖS 4G pagrindu veikia vidinis tinklas, vienijantis mūsų penkis padalinius skirtingose Lietuvos vietose.


BITĖ užtikrino pagrindinius reikalavimus aukštam saugumo lygiui bei stabiliam ryšiui. Dar vienas privalumas – mobilumas. Pakeitėme Lazdijų padalinio vietą – pakako vieno skambučio ir internetas naujoje vietoje jau veikė.

Tomas Živatkauskas, vienos didžiausių Lietuvoje moteriškų viršutinių drabužių siuvimo įmonės „Kauno Baltija“ bendrųjų reikalų direktorius

BITĖS internetas jungia penkis mūsų biurus ir daugiau nei 2200 loterijos terminalų visoje Lietuvoje.


Esminiu kriterijumi, renkantis BITĘ, tapo itin aukšto lygio aptarnavimas ir greitai sprendžiamos problemos. Jei tokių iškyla, bendraujame tiesiogiai su inžinieriumi, kuris iškart, be jokio laukimo padeda trikdžius išspręsti.

Rimtautas Mateika, UAB „Lotelita“, teikiančios pardavimų valdymo, marketingo ir duomenų perdavimo paslaugas didžiausiai Lietuvoje loterijas rengiančiai bendrovei UAB „Olifėja“, technikos direktorius

Interneto ryšys mums reikalingas pusšimtyje parduotuvių ir mobilių prekybos vietų Lietuvoje.
BITĖS 4G ryšiu sujungtos mūsų kasos bei mobilūs vadybininkų ir pardavėjų darbo įrankiai (planšetiniai kompiuteriai ir kt.). Todėl vienas pagrindinių reikalavimų interneto tiekėjui – kokybiškas ir stabilus ryšys beveik visoje Lietuvoje.

Marius Mikulevičius, vieno didžiausio Lietuvoje arbatos, kavos ir tabako parduotuvių tinklo „Skonis ir kvapas“ rinkodaros projektų vadovas

BITĖS 4G internetą naudojame planšetiniuose kompiuteriuose, atlikdami gyventojų apklausas visoje Lietuvoje. Mums labai svarbus stabilus ir geras ryšys visoje šalies teritorijoje bei operatyvi BITĖS darbuotojų pagalba visą parą išsprendžiant iškilusias problemas.

Gytis Juodpusis, tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ direktorius
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.