BITĖS verslo klasės internetas

Ne pažadai, o šviesos greitis

Mobilus internetas verslui
Mobilus
Veikia iškart
Nuo 15 €/mėn.
Užsisakykite

Ši paslauga suteikia galimybę naudotis internetu ne tik visuose įrenginiuose, esančiuose Jūsų biure, bet ir už jo ribų: BITĖS 4G/4G+ ryšiu teikiamu mobiliuoju internetu galėsite naudotis visuose nešiojamuosiuose įrenginiuose su SIM kortelėmis beveik visoje Lietuvoje. Dėl tarptinklinio ryšio galimybės šia paslauga galima naudotis ir užsienyje.

Šios paslaugos įjungimas yra paprastas ir nereikalauja didelių įrengimo kaštų!

Internetu parsisiunčiami duomenys bus apsaugoti nuo grėsmių ir virusų su paslauga „Interneto apsauga“, taip pat kartu su šia paslauga įsigyjami įrenginiai bus apsaugoti „Ekrano draudimu“.

Išsirinkite Jūsų verslui tinkamiausią sprendimą:,

Šviesolaidinis internetas verslui
Galima naudotis iš karto
Statinis IP
Nuo 35 €/mėn.
Užsisakykite

BITĖS šviesolaidinis internetas užtikrins aukštos kokybės itin spartų, net iki 1000 Mbps, internetą bet kuriam Jūsų verslui.

Naudokitės vos tik įsigiję
Užsisakę internetą, juo galėsite naudotis jau tą pačią dieną. Pasirinkus šviesolaidinio interneto paslaugą, kol bus vykdomi interneto įrengimo darbai, galėsite naudotis mobiliuoju 4G internetu.

Nebesirūpinkite dėl greičio
BITĖS šviesolaidinis internetas verslui išlieka itin greitas net naudojant ir daugiau įrenginių vienu metu.

Kiek tai kainuoja?

  • Paslaugos įrengimo mokestis (už privalomus paslaugos įrengimo darbus): 15,70 €
  • Paslaugos mėnesio mokestis: nuo 35,00 € (be PVM) su 24 mėn. sutartimi
Garantuoto greičio internetas
Garantuotas greitis
Profesionali IT pagalba 24/7
VPN/APN
Srauto stebėjimas realiu laiku
Nuo 55 €/mėn.
Užsisakykite

Ši paslauga Jūsų biure užtikrina tam tikrą interneto duomenų gavimo ir siuntimo greitį net ir tinklo apkrovos piko metu ir nenutrūkstamą įmonės IT paslaugų veikimą. Paslauga teikiama BITĖS 4G/4G+ ryšiu, todėl ja galima naudotis beveik visoje Lietuvoje.

Saugiais duomenų perdavimo kanalais galėsite sujungti skirtingose vietose esančius biuro padalinius užsisakę „Virtualaus privataus tinklo“ (MPLS VPN) paslaugą, o visi internetu parsisiunčiami duomenys bus apsaugoti nuo grėsmių ir virusų su paslauga „Interneto apsauga“.

Svarbu paminėti, kad perduodami duomenys yra neribojami!

Jūsų biure bus sumontuotas BITĖS valdomas ir prižiūrimas maršrutizatorius, o techninius klausimus visada padės išspręsti BITĖS Tinklo valdymo centro inžinieriai, į kuriuos tiesiogiai telefonu galėsite kreiptis 24 valandas per parą.

BITĖS ir tarptautinį interneto tinklą tiesiogiai jungia 340 Gbps ryšio kanalai – tai paslaugos vartotojams garantuoja didelės spartos kokybišką jungtį su pasauliniu interneto tinklu. BITĖS interneto tinklas yra sujungtas su tarptautiniais operatoriais „CenturyLink“ ir „Deutsche Telecom“ bei tiesioginio trafiko apsikeitimo mazgais DE-CIX (Frankfurtas), AMS-IX (Amsterdamas), „NetNod“ (Stokholmas) ir „Data IX“ (Sankt Peterburgas).

Papildomos ir kitos paslaugos:

Techninės paslaugos teikimo sąlygas rasite čia >

Dedikuota interneto linija
Garantuotas greitis
Individualus pritaikymas
Profesionali IT pagalba 24/7
VPN/APN
Srauto stebėjimas realiu laiku
Nuo 95 €/mėn.
Užsisakykite

Tai išskirtinai kokybiška, greita ir patikima nuolatinė jungtis prie interneto tinklo. Jūsų įmonė prie interneto bus prijungta itin patikima optine arba radijo ryšio linija, suteikiant galimybę naudotis garantuotos spartos interneto greičiu net ir tose vietovėse, kur nėra išvystytos kabelinės ryšių infrastruktūros. Teikiamas interneto greitis priklauso nuo Jūsų poreikių: jis gali būti nuo keliasdešimt Mbps iki 10 Gbps.

Visais paslaugos diegimo klausimais pasirūpins BITĖ: Jūsų biure bus įdiegta profesionali įranga bei Jūsų poreikius atitinkantis maršrutizatorius, priskirti statiniai IPv4, IPv6 interneto tinklo adresai, esant poreikiui, sukonfigūruotas BGP protokolas. Paslaugų diegimo laikas – iki 10 darbo dienų. Esant techninių klausimų BITĖS Tinklo valdymo centro inžinieriai Jums bus pasiekiami tiesiogiai telefonu 24 valandas per parą.

BITĖS ir tarptautinį interneto tinklą tiesiogiai jungia 340 Gbps ryšio kanalai – tai paslaugos vartotojams garantuoja didelės spartos kokybišką jungtį su pasauliniu interneto tinklu. BITĖS interneto tinklas yra sujungtas su tarptautiniais operatoriais „CenturyLink“ ir „Deutsche Telecom“ bei tiesioginio trafiko apsikeitimo mazgais DE-CIX (Frankfurtas), AMS-IX (Amsterdamas), „NetNod“ (Stokholmas) ir „Data IX“ (Sankt Peterburgas).

Papildomos ir kitos paslaugos:

Kiek tai kainuoja?

Paslaugų kaina nustatoma atsižvelgiant į interneto paslaugų diegimo Jūsų įmonėje sprendimo kompleksiškumą bei investicijas į įrangą paslaugai teikti.

Sauga ir internetas – kartu apsimoka

Gaukite nuolaidą nuo 560 Eur išsirinkę BITĖS verslo klasės interneto ir išmaniųjų saugos sprendimų paketą, atitinkantį Jūsų verslo poreikius.

Pasiūlymams galioja papildomos sąlygos, su jomis susipažinti galite čia.

Sidabrinis verslo sprendimų rinkinys

ARBA
Išmanioji centralė
2 durų ir langų
atidarymo detektoriai
2 Judesio detektoriai
Dūmų detektorius
Vidaus sirena
Belaidė valdymo klaviatūra
Lauko sirena
Nuolaida nuo 560 €

Auksinis verslo sprendimų paketas

Išmanioji centralė
2 durų ir langų
atidarymo detektoriai
2 Judesio detektoriai
Dūmų detektorius
Vidaus sirena
Belaidė valdymo klaviatūra
Lauko sirena
Nuolaida nuo 920 €

BITĖS internetas šiuo metu aptarnauja 72 KIKA parduotuves visoje Lietuvoje.


Turint didelį parduotuvių tinklą ir platų asortimentą, kokybiškas interneto ryšys tampa labai svarbus, ypač prireikus greitai patikrinti likučius. KIKA parduotuvėse internetą taip pat naudojame kasų darbui, darbuotojų poreikiams ir reklaminiams klipams į TV perduoti. Didžiąją dalį parduotuvių BITĖ ryšys pasiekia 4G tinklu – toks sprendimas nereikalauja kiekvienam taške tiesti kabelių, o tai įrengiant prekybos vietą verslui yra patogu.

Remigijus Gedmantas, naminių gyvūnų, prekių ir paslaugų jiems įmonių grupės „Kika Group“ IT vadovas

BITĖS 4G pagrindu veikia vidinis tinklas, vienijantis mūsų penkis padalinius skirtingose Lietuvos vietose.


BITĖ užtikrino pagrindinius reikalavimus aukštam saugumo lygiui bei stabiliam ryšiui. Dar vienas privalumas – mobilumas. Pakeitėme Lazdijų padalinio vietą – pakako vieno skambučio ir internetas naujoje vietoje jau veikė.

Tomas Živatkauskas, vienos didžiausių Lietuvoje moteriškų viršutinių drabužių siuvimo įmonės „Kauno Baltija“ bendrųjų reikalų direktorius

BITĖS internetas jungia penkis mūsų biurus ir daugiau nei 2200 loterijos terminalų visoje Lietuvoje.


Esminiu kriterijumi, renkantis BITĘ, tapo itin aukšto lygio aptarnavimas ir greitai sprendžiamos problemos. Jei tokių iškyla, bendraujame tiesiogiai su inžinieriumi, kuris iškart, be jokio laukimo padeda trikdžius išspręsti.

Rimtautas Mateika, UAB „Lotelita“, teikiančios pardavimų valdymo, marketingo ir duomenų perdavimo paslaugas didžiausiai Lietuvoje loterijas rengiančiai bendrovei UAB „Olifėja“, technikos direktorius

Interneto ryšys mums reikalingas pusšimtyje parduotuvių ir mobilių prekybos vietų Lietuvoje.
BITĖS 4G ryšiu sujungtos mūsų kasos bei mobilūs vadybininkų ir pardavėjų darbo įrankiai (planšetiniai kompiuteriai ir kt.). Todėl vienas pagrindinių reikalavimų interneto tiekėjui – kokybiškas ir stabilus ryšys beveik visoje Lietuvoje.

Marius Mikulevičius, vieno didžiausio Lietuvoje arbatos, kavos ir tabako parduotuvių tinklo „Skonis ir kvapas“ rinkodaros projektų vadovas

BITĖS 4G internetą naudojame planšetiniuose kompiuteriuose, atlikdami gyventojų apklausas visoje Lietuvoje. Mums labai svarbus stabilus ir geras ryšys visoje šalies teritorijoje bei operatyvi BITĖS darbuotojų pagalba visą parą išsprendžiant iškilusias problemas.

Gytis Juodpusis, tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ direktorius
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.