Sveikiname įsigijus naują „iPhone“ išmanųjį!

Naujas išmanusis dažnai kelia džiaugsmą ir jaudulį – juk tai kasdienis palydovas, kuris nuo šiol džiugins ne tik nauju dizainu, bet ir dar geresnėmis galimybėmis. Kad pilnai pavyktų jas išnaudoti, jums reikės atlikti keletą žingsnių. „Bitės Profai“ dalinasi instrukcijomis ir patarimais, kurie padės įrenginiu naudotis lengviau ir patogiau.
 

„Naujas „Apple“ išmanusis suteikia daugybę galimybių – nuo personalizuotų emociukų (angl. emoji) iki lengvo naudojimosi. Neabejojame, kad visų funkcijų naudą netrukus pajusite ir patys, tačiau, kad susipažinimo laikotarpis būtų kuo lengvesnis, dalinamės instrukcijomis, kaip greitai ir lengvai atlikti svarbiausius nustatymus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „iPhone“ telefoną?

Kad galėtumėte naudotis savo naujuoju „iPhone“, pirmą kartą jį įjungus reikės atlikti pirminius nustatymus – pasirinkti kalbą, šalį, ekrano užrakto tipą ir kitas pagrindines funkcijas. Laimei, „Bitės Profai“ paruošė šią išsamią instrukciją, kuri padės tai padaryti itin lengvai.

Kaip sklandžiai perkelti duomenis iš seno telefono į naują?

Kiekvieno mūsų išmanusis – tarsi maža svarbiausių duomenų saugykla, kurioje gausu nuotraukų, dokumentų, užrašų bei kontaktų. Kad įsigijus naują telefoną, šie duomenys nedingtų, juos reikės iš seno įrenginio perkelti į naująjį. Kaip lengvai tai padaryti, „Bitės Profai“ aiškina šiame straipsnyje.

Kaip iš anksto pasirūpinti, kad pametus telefoną galima būtų jį rasti?

Pamestas išmanusis – vienas didžiausių šiuolaikinio žmogaus košmarų. Kad taip atsitikus, telefoną rasti būtų kuo paprasčiau jums reikės įjungti kelias funkcijas. „Bitės Profai“ pasirūpino, kad tai padaryti būtų itin lengva, todėl paruošė išsamią instrukciją. Ją rasite spustelėję štai čia.

Kaip prižiūrėti naujo telefono bateriją?

Efektyvi ir ilgai veikianti išmaniojo baterija – viena svarbiausia telefono funkcijų. Kad ji būtų kuo ilgaamžiškesnė, būtina žinoti, kaip taisyklingai ją įkrauti bei prižiūrėti. Šiame „Bitės Profų“ straipsnyje rasite svarbiausius patarimus, kaip tai padaryti.

Įvairios „iPhone“ telefonams skirtos instrukcijos

Telefono ekrano užfiksavimas skamba kaip misija neįmanoma? „Bitės Profai“ paruošė krūvą naudingų instrukcijų išmaniesiems, kad su savo naujo įrenginio galimybėmis susipažintumėte kur kas lengviau. Visas išsamias instrukcijas rasite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: